Kirk Hammett

Synonimy:
Hammett Kirk, Kirk Hammett
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kirk Hammett (11)

 • Metallica: Kirk Hammett o nowej płycie

  Metallica: Kirk Hammett o nowej płycie

  Kirk Hammett, gitarzysta grupy Metallica, powiedział, że czuje się "niekomfortowo" z tym, że zespół ma tak długie przerwy między albumami. Na nową płytę fani czekają od listopada 2016 r.
 • Wokalista Metalliki wykona hymn przed finałem NBA

  Wokalista Metalliki wykona hymn przed finałem NBA

  Wokalista słynnej grupy heavymetalowej Metallica James Hetfield oraz jej gitarzysta Kirk Hammett wykonają hymn USA przed piątym finałowym meczem NBA Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers. Spotkanie odbędzie się w niedzielę w Oakland.
 • Metallica: Koszmarna zguba Kirka Hammetta

  Metallica: Koszmarna zguba Kirka Hammetta

  Gitarzysta Metalliki Kirk Hammett zgubił telefon, a wraz z nim... 250 pomysłów na gitarowe riffy.
 • Życie po Metallice, czyli ja wam jeszcze pokażę!

  Życie po Metallice, czyli ja wam jeszcze pokażę!

  10 kwietnia 1983 roku doszło do jednego z najsłynniejszych rozstań w historii muzyki metalowej. Ze stawiającej pierwsze kroki Metalliki usunięto Dave'a Mustaine'a, przyszłego kolosa gitary i lidera Megadeth, grupy w której rudowłosy enfant terrible metalowej sceny odnalazł drugie życie i drogę do ogólnoświatowej sławy. W 30. rocznicę tamtego zdarzenia przypominamy, jak słodka może być zemsta.
 • Metallica: Nie mają czasu na wakacje

  Metallica: Nie mają czasu na wakacje

  Gitarzysta Kirk Hammett z grupy Metallica narzeka na brak wpływów i konieczność częstego wyruszania w trasy koncertowe w celach zarobkowych.
 • Metallica: "Czarna" esencja energii

  Metallica: "Czarna" esencja energii

  Podczas czwartkowego (10 maja) występu na Sonisphere Festival na warszawskim Bemowie Metallica zaprezentuje swój legendarny "Czarny album" w całości. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty książki o tekstach Metalliki z tej płyty.
 • Metallica wydaje EP-kę

  Metallica wydaje EP-kę

  31 stycznia na płycie ukaże się dostępna wcześniej jedynie w wersji cyfrowej EP-ka grupy Metallica - "Beyond Magnetic".
 • 20 lat "Czarnego albumu" Metalliki

  20 lat "Czarnego albumu" Metalliki

  To jedna z najważniejszych płyt nie tylko Metalliki, ale w historii rocka w ogóle. W 20. rocznicę premiery przybliżamy fascynujące kulisy powstawania "Czarnego albumu".
 • Kirk Hammet żegna Paula Baloffa

  Kirk Hammet żegna Paula Baloffa

  Na oficjalnej stronie internetowej Metalliki Kirk Hammet, który zanim dołączył do Ulricha i Hetfielda grał w grupie Exodus, opublikował list, w którym pożegnał swojego starego przyjaciela Paula Baloffa. "To wielka strata, przynajmniej dla mnie, bo Paul w pewnym stopniu wskazał mi drogę, która podążyłem. Tęsknię za nim i cieszę się, że został nam chociaż pierwszy album Exodus. Dzięki Bogu!" - czytamy w liście.
 • Kirk Hammett: Nowe piosenki Metalliki są zupełnie inne

  Kirk Hammett: Nowe piosenki Metalliki są zupełnie inne

  "Nowe piosenki są zupełnie inne od wszystkiego, co do tej pory nagraliśmy" - zapewniał Kirk Hammett, gitarzysta Metalliki, w wywiadzie udzielonym prestiżowemu magazynowi "Guitar World". Rozmowa z muzykiem ukaże się w marcowej edycji pisma.