kierowca toyoty

Artykuły - Kierowca toyoty (8)

 • Jest wyrok w sprawie wypadku Wałęsy!

  Jest wyrok w sprawie wypadku Wałęsy!

  Na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata Sąd Rejonowy w Sierpcu skazał w poniedziałek kierowcę toyoty oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym we wrześniu 2011 r. ranny został europoseł PO Jarosław Wałęsa.
 • Wypadek Wałęsy. Biegli nie sprawdzili wszystkiego?

  Sąd w Sierpcu, gdzie toczy się proces kierowcy toyoty, oskarżonego o spowodowanie wypadku, w którym we wrześniu 2011 r. ranny został europoseł PO Jarosław Wałęsa, ponownie zwróci się do biegłych o uzupełnienie opinii w sprawie okoliczności tego zdarzenia.
 • Proces ws. wypadku Wałęsy. Kierowca się nie przyznaje

  Proces ws. wypadku Wałęsy. Kierowca się nie przyznaje

  Przed Sądem Rejonowym w Sierpcu rozpoczął się we wtorek proces kierowcy toyoty, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym we wrześniu 2011 r. w miejscowości Stropkowo (Mazowieckie) ranny został europoseł PO Jarosław Wałęsa.
 • Będzie proces kierowcy toyoty, w którą wjechał Wałęsa

  Na 8 maja Sąd Rejonowy w Sierpcu wyznaczył początek procesu kierowcy toyoty, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym ranny został europoseł PO Jarosław Wałęsa.
 • Czy policja powinna gonić?

  Czy policja powinna gonić?

  25-letni kierowca toyoty poniósł śmierć, a 19-letni pasażer został ranny po tym, jak mężczyźni jadący autem nie zatrzymali się do kontroli drogowej i uciekając przed policyjnym patrolem uderzyli w drzewo.
 • Szokujące nagranie wideo!

  Szokujące nagranie wideo!

  O niewiarygodnym wręcz szczęściu mówić może kierowca toyoty avensis, który tylko cudem uniknął śmierci.
 • Rajd Warszawski: wygrana Dytki!

  Rajd Warszawski: wygrana Dytki!

  Paweł Dytko wygrał Rajd Warszawski ostatnią eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kierowca toyoty corolli WRC dosłowanie na ostatnim odcinku specjalnym wyprzedził jadącego takim samym samochodem Tomasza Czopika. Na trzecim miejscu w generalce uplasował się Zbigniew Gabryś, który jednocześnie został zwycięzcą w grupie N.
 • Salo chce punktów w każdym wyścigu

  Salo chce punktów w każdym wyścigu

  Kierowca Toyoty, Mika Salo jest pozytywnie zaskoczony dyspozycją swojego zespołu w jego pierwszym sezonie w F1. W planach Fina jest teraz zdobywanie punktów we wszystkich pozostałych eliminacjach.

Filmy - Kierowca toyoty (1)

 • Wypadek na krajowej "8". O włos od tragedii

  Droga krajowa nr 8, okolice Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca toyoty na litewskich numerach rejestracyjnych, chcąc wykonać manewr wyprzedzania, zaczepił opla znajdującego się na przeciwległym pasie ruchu. Opel stracił koło i zaczął zjeżdżać na pas, którym poruszał się autor tego nagrania... Chociaż po przyjeździe policji kierowca z Litwy próbował wymigać się od odpowiedzialności, nagranie dowiodło, że to on był winny spowodowania zdarzenia, które mogło mieć tragiczne skutki. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że kamerka w samochodzie się przydaje?