kieliszek

Artykuły - Kieliszek (17)

 • Kieliszkowy cudotwórca na ulicach Pragi

  Kieliszkowy cudotwórca na ulicach Pragi

  Zaglądanie do kieliszka przeważnie kojarzy się jednoznacznie i raczej nikomu chwały nie przynosi. My znaleźliśmy jednak ulicznego artystę, który zdobywa sławę na świecie właśnie dzięki kieliszkom...
 • Sylwestrowy savoir-vivre

  Sylwestrowy savoir-vivre

  Strzelające w górę z impetem korki i buzujące bąbelki, to nieodłączny element sylwestrowej nocy. Jest jednak kilka zasad, o których warto pamiętać przed podaniem szampana o północy.
 • Kieliszek wina wypity z kontrahentem nie obniży podatku

  Gdy przedsiębiorca decyduje się na poczęstowanie kontrahenta alkoholem, nie rozliczy tego wydatku podatkowo. Najnowsze wyroki i interpretacje rozstrzygają tę niejasną kwestię zdecydowanie na niekorzyść podatników. Kosztem podatkowym nie może być też alkohol zakupiony dla pracowników, na przykład podczas kolacji odbywającej się po szkoleniu.
 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.
 • Szminka na kieliszkach

  Szminka na kieliszkach

  3OH!3 "Streets Of Gold", Warner
 • Eldo prezentuje "Kieliszki"

  Eldo prezentuje "Kieliszki"

  Raper Eldo udostępnił do odsłuchu na swoim profilu MySpace drugi utwór promujący nadchodzącą, już szóstą w dorobku artysty, płytę. "Kieliszki" to kolejna zapowiedź albumu "Zapiski z 1001 Nocy".
 • Ancelotti zaprasza Mourinho na wino

  Carlo Ancelotti obiecał, że niezależnie od wyniku rewanżowego meczu pomiędzy Chelsea Londyn a Interem Mediolan zaprosi Jose Mourinho na kieliszek wina. Spotkanie rozpocznie się we wtorek o 20.45.
 • W jakich kieliszkach pić szampana?

  W jakich kieliszkach pić szampana?

  Kieliszek wpływa na smak i aromat szampana, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego szkła. Co wybrać, podpowiadają eksperci.
 • Jeden kieliszek na 100 km

  Jeden kieliszek na 100 km

  "Ile pali ten wóz"? - pytanie najbanalniejsze z banalnych, a jednocześnie takie, na które nie sposób udzielić w pełni prawidłowej odpowiedzi.
 • Media: Tusk napluł Putinowi do kieliszka

  Do "naplucia zaproszonemu gościowi do kieliszka" porównuje dziennik "Izwiestija" wygłoszone przez premiera Polski Donalda Tuska 1 września na Westerplatte słowa, iż "radzieccy żołnierze nie mogli nikogo wyzwolić, bo sami nie byli wolni".

Filmy - Kieliszek (1)

 • Ten kot lubi zaglądać do kieliszka

  Bardzo sprytny kot został sfilmowany w Grecji. Picie wody z miski to dla niego zbyt prosta sprawa. Zdecydowanie bardziej woli pić z kieliszka pomagając sobie przy tym łapą. Roxanne nie przeszkadza ani wysoka półka, na której znajduje się kieliszek, ani kwiat w nim umieszczony.