Kiefer Sutherland

Synonimy:
Sutherland Kiefer,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kiefer Sutherland (37)

 • Recenzja Kiefer Sutherland "Down in a Hole": Jack Bauer po (24) godzinach

  Recenzja Kiefer Sutherland "Down in a Hole": Jack Bauer po (24) godzinach

  Na solowym debiucie Kiefer Sutherland wciela się w łkającego kowboja. Tylko czy przyciągnie nim nową rzeszę fanów, czy łkające podobnie jak on kojoty?
 • "24 godziny": Kiefer Sutherland wraca jako Jack Bauer

  "24 godziny": Kiefer Sutherland wraca jako Jack Bauer

  Pytanie wciąż powracało - regularnie, uparcie, bez przerwy. Padało w męskich toaletach, restauracjach, samolotach... - Cały czas byłem pytany o jedno: "Kiedy nastąpi powrót Jacka Bauera?" - mówi Kiefer Sutherland. - To ogromne zainteresowanie fanów jest w istocie hołdem dla tego serialu. Naprawdę nie było dnia, żeby ktoś nie zagadnął mnie: "A co teraz porabia Jack Bauer?". Nareszcie koniec tych pytań. Jack wrócił.
 • "Pompeje": Erupcja Wezuwiusza w 3D

  "Pompeje": Erupcja Wezuwiusza w 3D

  Gwiazdor Kiefer Sutherland twierdzi, że epickie, stworzone w najlepszym 3D odtworzenie ostatnich chwil miasta przed erupcją Wezuwiusza sprawiłoby, że starożytni Rzymianie byliby dumni z ekipy odpowiedzialnej za film. "Pompeje" wejdą do kin 21 lutego.
 • Metal Gear Solid V: Kiefer Sutherland w roli Snake'a

  Metal Gear Solid V: Kiefer Sutherland w roli Snake'a

  O tym, że ikona legendarnej serii autorstwa Hideo Kojimy, kanadyjski artysta David Hayter nie będzie więcej wcielać się w rolę głównego bohatera serii, Snake'a, wiadomo już od jakiegoś czasu.

Filmy - Kiefer Sutherland (1)

 • Sutherland o serialu "Touch": To piękna historia

  Główną postacią serialu "Touch" jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, którego prześladuje brak możliwości nawiązania kontaktu z emocjonalnie zamkniętym, 11-letnim synem Jakiem (David Mazuz). Pewnego dnia wszystko ulega zmianie...