Kevin Spacey

Synonimy:
Spacey Kevin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kevin Spacey (99)

 • Kevin Spacey znów pozwany

  Kevin Spacey znów pozwany

  Kevin Spacey po raz kolejny musi mierzyć się z kompromitującymi go oskarżeniami. Dwóch mężczyzn złożyło właśnie pozew cywilny w sprawie napaści na tle seksualnym. Jednym z powodów w procesie jest aktor Anthony Rapp, który z zarzutami pod adresem laureata dwóch Oscarów wystąpił po raz pierwszy w 2017 roku.
 • Kevin Spacey próbuje wrócić do show-biznesu?

  Kevin Spacey próbuje wrócić do show-biznesu?

  Kevin Spacey, jeden z najbardziej uznanych aktorów w Hollywood, który przed trzema laty został oskarżony o molestowanie seksualne, podzielił się przemyśleniami na temat pandemii. Gwiazdor serialu "House of Cards" porównał swój los do sytuacji osób, które w wyniku globalnej epidemii straciły pracę. "Wiem, jak to jest, gdy twój świat nagle się zatrzymuje" - wyznał Spacey.
 • Pisarz Ari Behn popełnił samobójstwo

  Pisarz Ari Behn popełnił samobójstwo

  Norweski pisarz Ari Behn, były mąż księżniczki Marty Ludwiki, popełnił samobójstwo. Mężczyzna, który w 2017 trafił na czołówki gazet z powodu afery Kevina Spaceya, miał 47 lat.
 • Kevin Spacey uniknie procesu o molestowanie

  Kevin Spacey uniknie procesu o molestowanie

  ​Aktor Kevin Spacey uniknie procesu o napaść seksualną. Jedna z jego domniemanych ofiar, która wniosła przeciwko aktorowi akt oskarżenia, niespodziewanie zmarła.
 • Wielki powrót Kevin Spaceya?

  Wielki powrót Kevin Spaceya?

  Czyżby szykował się aktorski powrót Kevina Spaceya? Właśnie po długiej przerwie pokazał się publicznie.Teraz Spacey postanowił po długiej przerwie p
 • Kevin Spacey: Od bohatera do zera

  Kevin Spacey: Od bohatera do zera

  Jeszcze niedawno Kevin Spacey był jednym z najbardziej lubianych i uznanych hollywoodzkich aktorów. Niesamowicie utalentowany i charyzmatyczny, niemal każdą swoją rolę czynił dziełem sztuki. Gdziekolwiek się pojawiał, zawsze wzbudzał żywą reakcję swoich fanów. Wszystko zmieniło się, gdy aktora oskarżono o molestowanie seksualne. 26 lipca gwiazdor skończył 60 lat.
 • Kevin Spacey z jednym zarzutem o molestowanie mniej

  Kevin Spacey z jednym zarzutem o molestowanie mniej

  W środę 17 lipca 2019 roku sąd stanu Massachusetts oczyścił aktora Kevina Spacey'ego z zarzutów molestowania seksualnego. Powodem tej decyzji było wycofanie oskarżenia przez rzekomego pokrzywdzonego.
 • Ofiara Kevina Spacey'a pozostanie anonimowa

  Ofiara Kevina Spacey'a pozostanie anonimowa

  W 2018 roku anonimowy masażysta oskarżył dwukrotnego zdobywcę Oscara Kevina Spacey'a o molestowanie seksualne. Do zdarzenia miało dojść w prywatnej rezydencji w Malibu w Kalifornii w 2016 roku. Jak podaje serwis "Variety", decyzją sędziego federalnego tożsamość domniemanej ofiary aktora nie zostanie podana do publicznej wiadomości.
 • Chciał nakręcić film z Kevinem Spacey'em. Dostał zakaz pisania na Facebooku

  Chciał nakręcić film z Kevinem Spacey'em. Dostał zakaz pisania na Facebooku

  Nominowany do Oscara za scenariusz oryginalny "Pierwszego reformowanego" Paul Schrader powrócił na Facebooka, by podzielić się swoimi przeżyciami z sezonu nagród. Reżyser po raz ostatni publikował tam w listopadzie 2018 roku. Skończyło się to dla niego nieprzyjemnościami. Wszystko przez deklarację, że w swoim następnym filmie chciałby obsadzić... Kevina Spacey.
 • Kevin Spacey zeznawał w sądzie

  Kevin Spacey zeznawał w sądzie

  W poniedziałek, 7 stycznia, Kevin Specey zeznawał w procesie, który toczy się przeciwko niemu. Aktor jest oskarżony o seksualne napastowanie osiemnastolatka. Do zdarzenia miało dojść w 2016 roku. Zaledwie kilka godzin po rozprawie aktor znów zwrócił na siebie uwagę stróżów prawa.

Filmy - Kevin Spacey (9)

 • Kevin Spacey uniknie procesu o molestowanie [źródło: Associated Press / x-news]

  Kevin Spacey nie odpowie na zarzuty molestowania seksualnego masażysty. Według zeznań mężczyzny, aktor w 2016 roku podczas jednej z sesji masażu niestosownie go dotykał. W poniedziałek (28.10) prokuratura otrzymała informację o śmierci rzekomej ofiary. W związku ze zdarzeniem i brakiem możliwości udowodnienia winy, zdecydowano o umorzeniu śledztwa. W lipcu Spacey został oczyszczony z zarzutu o molestowanie 18-latka w barze.
 • Kevin Spacey: Let Me Be Frank

 • Finał męskiego US Open. Gwiazdy i celebryci na trybunach Flushing Meadows

  W czasie męskiego finału US Open na trybunach Flushing Meadows pojawił się cały szereg gwiazd i celebrytów ze świata sportu, filmu i polityki. Pojedynek Stana Wawrinki z Novakiem Djokovicem na żywo oglądali m.in.: Leonardo Di Caprio, Kevin Spacey, Ivanka Trump czy Rod Laver.
 • Agnieszka Holland: Praca przy „House of Cards” warta była poświęcenia tych kilku miesięcy życia

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu „House of Cards”. Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie. Agnieszka Holland niejednokrotnie podkreślała, że zgodziła się na reżyserowanie trzeciego sezonu „House of Cards” głównie ze względu na możliwość współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright. Uważała bowiem, że twórcy serialu nie mają już dobrych pomysłów na jego kontynuację, a jej wkład reżyserski będzie mocno ograniczony serialową konwencją. Bardzo ceni jednak aktorów, którzy kreują parę głównych bohaterów, i chciała sprawdzić, jak się z nimi współpracuje. Przyznaje, że nie żałuje swojej decyzji. – Nie zawiodłam się, to są wspaniali aktorzy. To na pewno było warte paru miesięcy życia – mówi Agnieszka Holland.