Motoryzacja - Kazimierz Marcinkiewicz

Synonimy:
Marcinkiewicz, Marcinkiewicz Kazimierz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kazimierz Marcinkiewicz (20)

 • "Rolowanie" przy 200 km na godzinę

  "Rolowanie" przy 200 km na godzinę

  Szósta runda Wyścigowych Mistrzostw Polski, która odbyła się w miniony weekend była najcięższa w karierze dla naszego współpracownika, autora programu telewizyjnego ABS Macieja Marcinkiewicza.
 • Nasz człowiek liderem Mistrzostw Polski

  Nasz człowiek liderem Mistrzostw Polski

  W sobotę na torze Kielce w Miedzianej Górze rozegrano czwartą rundę Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
 • Polacy ścigali się w Brnie

  Polacy ścigali się w Brnie

  W miniony weekend na torze wyścigowym w czeskim Brnie odbyła się druga runda Mistrzostw Polski w Wyścigach Długodystansowych.
 • Trzykrotne podium dla ABS...

  Trzykrotne podium dla ABS...

  Maciej Marcinkiewicz wraz z Robertem Lukasem wygrali pierwszą rundę Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski, która odbyła się w miniony weekend na torze w Poznaniu.
 • UE żąda wyższej akcyzy!

  UE żąda wyższej akcyzy!

  Nie będzie podwyżki akcyzy na benzynę - poinformował miesiąc temu premier Kazimierz Marcinkiewicz. Zwiększenie podatku ściąganego od każdego litra benzyny mogło uderzyć w miliony Polaków.
 • Benzyna jednak nie zdrożeje

  Nie będzie podwyżki akcyzy na benzynę - poinformował premier Kazimierz Marcinkiewicz. Oznacza to, że nie zmienią się ceny paliw.
 • Marcinkiewicz wraca do Brna

  Marcinkiewicz wraca do Brna

  W najbliższy weekend, na bardzo lubianym przez wielu kierowców torze w czeskim Brnie, odbędzie się kolejna piąta już runda Mistrzostw Świata FIA GT.
 • Proton z kolejnymi punktami

  Proton z kolejnymi punktami

  Niemiecki zespół Proton Competition, w którym startuje polski kierowca Maciej Marcinkiewicz, zajął piąte miejsce podczas drugiej rundy Mistrzostw Świata FIA GT klasyfikacji N-GT na hiszpańskim torze w Walencji.
 • Walencja - druga runda FIA GT.

  Walencja - druga runda FIA GT.

  Niemiecki zespół Proton Competition, w którym startuje Maciej Marcinkiewicz, po bardzo udanej inauguracji sezonu Mistrzostw Świata FIA GT na włoskim torze Monza udał się już na kolejną eliminację do Walencji, na hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego.
 • FIA GT: Polak na podium!

  FIA GT: Polak na podium!

  Podczas pierwszej eliminacji Mistrzostw Świata FIAGT, niemiecki zespół Proton Competition wystawiający Porsche 911 GT3 RS klasy N-GT, zajął znakomite trzecie miejsce w wyścigu na włoskim torze Monza.