kawa mrożona

Artykuły - Kawa mrożona (1)

 • Lato kawą płynące. Nie tylko mrożoną

  Lato kawą płynące. Nie tylko mrożoną

  Lato to doskonały czas na eksperymentowanie z napojami przygotowanymi na bazie kawy. W upalne dni zimna kawa z dodatkiem kostek lodu jest jak zbawienie, a kawiarnie prześcigają się w serwowaniu nowości kawowych.

Filmy - Kawa mrożona (2)

 • Jak zrobić frappucino w domu?

  Frappucino to wyborny napój, stworzony na bazie kawy. Idealne połączenie klasycznego cappuccino i mrożonej kawy daje napój, który nie tylko świetnie nawadnia organizm, dostarcza kawowego zastrzyku energii, ale też jest doskonałym sposobem na chłodzenie się podczas letnich upałów! Frappucino można przygotować również samodzielnie w domu - to naprawdę proste!
 • Kawa mrożona chłodzi organizm, a do tego pobudza

  Miłośnicy kawy nie muszą rezygnować z ulubionego napoju nawet podczas dużych upałów. Mrożona kawa smakuje równie dobrze jak tradycyjna, a w dodatku orzeźwia w gorące dni. Z dodatkiem bitej śmietany lub lodów może stanowić łatwy do samodzielnego przyrządzenia deser. Latem większość ludzi nie ma ochoty na gorące napoje. Podczas dużych upałów kawę i herbatę zastępują wodą mineralną i sokami owocowymi. Kawa mrożona ma jednak równie dobry smak, jak kawa na gorąco, zachowuje też swoje pobudzające właściwości.