kategorie

Artykuły - Kategorie (31)

 • W PKP Intercity od niedzieli tylko dwie kategorie pociągów

  W PKP Intercity od niedzieli tylko dwie kategorie pociągów

  Od niedzieli PKP Intercity likwiduje pociągi kategorii EuroCity i ekspresy. Ma to być uproszenie oferty - pociągi te będą nadal kursować, ale jako Express InterCity. Kolejarze zapewniają, że nie spowoduje to wzrostu cen biletów.
 • Co się ma zmienić w systemie punktów karnych?

  - Kierowca, który notorycznie łamie prawo, straci uprawnienia na wszystkie kategorie. Jeśli odzyska prawo jazdy, będzie miał nową datę nabycia uprawnień. Straci więc wszystkie zniżki. - Kierowcy nie będą mogli zmniejszyć liczby punktów karnych na specjalnych kursach prowadzonych przez wojewódzkie ośrodki szkolenia kierowców. Kierowca będzie mógł tylko raz dojść do 24 punktów, po czym będzie kierowany na kurs reedukacyjny. Punkty zostaną wyzerowane, ale tylko raz. Jeśli w ciągu następnych 5 lat c
 • RMF: VIP-y podczas lotów będą dzieleni na kategorie?

  RMF: VIP-y podczas lotów będą dzieleni na kategorie?

  Reporterka RMF FM poznała propozycje nowych przepisów dotyczących podróży najważniejszych osób w państwie. Wśród propozycji będzie m.in. punkt o podziale VIP-ów na kategorie.
 • Motocykliści są bez szans?

  Jednoślady nadal będą traktowane jak samochody osobowe i choć są lżejsze, mniejsze, mają tylko dwa koła, to i tak ich właściciele zapłacą tyle samo za przejazd polskimi autostradami.
 • Telekamery: Rusza wielki plebiscyt!

  Telekamery: Rusza wielki plebiscyt!

  W poniedziałek, 7 grudnia, na łamach "Tele Tygodnia", ogłoszona zostanie trzynasta edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, organizowanego przez redakcję tego najpoczytniejszego magazynu telewizyjnego w Polsce.