Biznes - katarzyna

Artykuły - Katarzyna (58)

 • RMF24: Cameron uważa, że budżet UE wymaga większych cięć

  RMF24: Cameron uważa, że budżet UE wymaga większych cięć

  Wielka Brytania gotowa na kompromis w sprawie unijnego budżetu, ale za cenę głów eurokratów. Jak dowiedziała się nasza korespondentka w Brukseli Katarzyna Szymańska-Borginion, Londyn zaproponował dzisiaj obcięcie o 10 proc. pensji niższym rangą eurokartom, chcąc jednocześnie oszczędzić wyższe stanowiska.
 • 85 tys. euro kary dla Polski. Dziennie!

  85 tys. euro kary dla Polski. Dziennie!

  Komisja Europejska żąda 85 tysięcy euro dziennej kary dla Polski za niedostosowanie przepisów liberalizujących rynek elektryczności - dowiedziała się nieoficjalnie dziennikarka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. To już kolejna kara, której żąda Bruksela.
 • Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej

  Zarząd Spółki BIOERG S.A. informuje, że w dniu 3 września 2012 roku Pani Katarzyna Agacka złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Emitenta ze skutkiem na dzień przekazania zawiadomienia. W treści dostarczonej informacji nie zostały wskazane przyczyny rezygnacji. Zarząd Spółki dziękuje za zaangażowanie i cenny wkład w rozwój Spółki, który Pani Katarzyna Agacka wniosła w okresie sprawowania funkcji Członka Rady Nadzorczej. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt.
 • Rezygnacja prokurenta

  Zarząd Spółki Doradcy24 SA informuje, iż w dniu 31 lipca 2012 roku pani Katarzyna Balcerowiak złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Prokurenta Spółki ze skutkiem na dzień 1 września 2012 roku. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect" Osoby reprezentujące spółkę:Robert Loranc - Prezes Zarządu
 • Nie bójmy się sporu z bankiem. Często mamy rację

  Nie bójmy się sporu z bankiem. Często mamy rację

  Wiele sprawy prowadzonych przed arbitrem bankowym Związku Banków Polskich kończą się zawarciem przez bank ugody z klientem. Czasem to oznacza, że klient miał całkowitą rację - powiedziała w czwartek dziennikarzom sędzia Katarzyna Marczyńska, arbiter ZBP.
 • Świat finansów ma wiele serc

  O przyczynach kryzysu finansowego i sytuacji polskich przedsiębiorców z Krzysztofem Pietraszkiewiczem, prezesem Związku Banków Polskich, rozmawia Katarzyna Walterska.
 • Grupa ADV S.A. - zmiany w Radzie Nadzorczej

  Raport bieżący nr 34/2011Podstawa prawna: Inne uregulowania Zarząd Grupy ADV informuje, iż w dniu 06.12.211 Pani Katarzyna Seretna- Sokołowska oraz Bartłomiej Szczepanik złożyli rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej Emitenta. W treści rezygnacji nie zostały wskazane jej przyczyny. Jednocześnie Emitent informuje, iż w dniu dzisiejszym na WZA, powołane zostały do Rady Nadzorczej następujące osoby: -Jakub Bartkiewicz - członek Rady Nadzorczej -Przemysław Kruszyński - członek Rady Nadzo
 • Podpisanie kolejnej umowy franczyzowej na prowadzenie B.P. pod marką Urlopy.pl w Bydgoszczy

  Urlopy.pl Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku informuje o podpisaniu w dniu dzisiejszym umowy franczyzowej z USPOL S.C. Andrzej Gąsiorowski, Katarzyna Gąsiorowska z siedzibą w Bydgoszczy. Otwarcie biura planowane jest na dzień 02-11-2011 roku. Biuro będzie prowadzone w Bydgoszczy przy ulicy Magnuszewskiej 6 (Intermache) i funkcjonować będzie pod nazwą marketingową "Urlopy.pl". Podpisanie wyżej wymienionej umowy związane jest z realizacją strategii Emitenta o której mowa w punkcie 5
 • Jak uniknąć błędów w zeznaniu rocznym?

  Jak uniknąć błędów w zeznaniu rocznym?

  We wtorek, 5 kwietnia 2011 roku o godz. 14 gościem portalu INTERIA.PL będzie Katarzyna Wojtowicz-Janicka - doradca podatkowy ECDDP.
 • Wybór biegłego rewidenta

  Zarząd Spółki READ-GENE SA informuje, iż Rada Nadzorcza Spółki wybrała firmę PRODOCEO Księgowość i Finanse Katarzyna Kowalczyk Sp. komandytowa do badania sprawozdania finansowego za rok 2010. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. Osoby reprezentujące spółkę:Jan Lubiński - Prezes Zarządu