Film - Katarzyna Zielińska

Synonimy:
Kasia Zielińska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Zielińska (96)

 • Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska ceni polskich projektantów. Do jej ulubionych kreatorów należą Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Łukasz Jemioł i Gosia Baczyńska. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej są to nie tylko zdolni projektanci, lecz także sympatyczni, ciekawi ludzie. Aktorka twierdzi też, że lubi pokazy mody i chętnie się na nich pojawia, nie tylko zawodowo.
 • Lubaszenko, Skrzynecka i Zielińska: Spotkaj ich w kinie!

  Lubaszenko, Skrzynecka i Zielińska: Spotkaj ich w kinie!

  "Dajcie mi tenora" to bestsellerowa komedia o narodzinach gwiazdy. Spektakl warszawskiego Teatru Capitol będzie zobaczyć w sobotę, 9 kwietnia, w krakowskim kinie Kijów. Centrum. Na scenie aktorskie gwiazdy, znane z filmów i seriali, m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Skrzynecka i Olaf Lubaszenko.
 • Katarzyna Zielińska o "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Katarzyna Zielińska o "Twoja twarz brzmi znajomo"

  W telewizyjnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" wcielała się już w Vanessę Paradis, Toni Braxton i Lauriego Ylönena z The Rasmus. Katarzyna Zielińska przyznaje, że gdy otrzymywała propozycje udziału w programie, było w niej tyle samo ekscytacji, co obaw.
 • Katarzyna Zielińska nie tylko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Katarzyna Zielińska nie tylko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Gra w serialu "Barwy szczęścia" i występuje w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W niedzielę Katarzyna Zielińska ma czas tylko dla bliskich. Gdy dopada ją zmęczenie, mówi sobie: ciesz się z tego, co masz!
 • Polskie gwiazdy bez makijażu

  Polskie gwiazdy bez makijażu

  Publiczne pokazywanie się bez makijażu to nie problem dla polskich gwiazd. Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała, Helena Norowicz i Kamila Szczawińska chętnie wychodzą z domu nawet bez podkładu i tuszu do rzęs. Lubią uczucie swobody, jakie daje im naturalny wygląd.
 • Katarzyna Zielińska w sequelu "Listów do M"

  Katarzyna Zielińska w sequelu "Listów do M"

  - Zaczęłam teraz trzecią serię serialu "O mnie się nie martw", a także produkcję trzeciego spektaklu. Przede mną premiera "Listów do M.", właśnie zaczynamy działania promocyjne do tego filmu - Katarzyna Zielińska wylicza najbliższe zawodowe plany.
 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.
 • Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra pewną siebie intrygantkę Alicję, która sporo namiesza w gronie tytułowych bohaterek.
 • Zielińska i Kulig w nowym serialu

  Zielińska i Kulig w nowym serialu

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zagra główną rolę w nowej produkcji, którą jesienią pokaże telewizyjna Dwójka. W serialu "O mnie się nie martw" wystąpią również Ewelina Serafin ("M jak miłość") i Joanna Kulig ("Na kra­wę­dzi").
 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

Zdjęcia - Katarzyna Zielińska (4)

 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli

Filmy - Katarzyna Zielińska (2)