InteriaTV - Katarzyna Zielińska

Synonimy:
Kasia Zielińska,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Katarzyna Zielińska (34)

 • Katarzyna Zielińska nagrała płytę z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico”

  Katarzyna Zielińska zadebiutowała w roli producenta płyty. Aktorka nagrała krążek z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico”, w którym gra od roku. Oprócz niej na płycie można usłyszeć także Jolantę Fraszyńską, Mariusza Drężka i Tomasza Steciuka. Zielińska twierdzi, że praca nad płytą była sporym wyzwaniem i wymagała od niej samozaparcia.
 • Katarzyna Zielińska: Jeśli nie mogę nigdzie wyjechać, to relaksuję się na tarasie

  - Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę – uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże – równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie. Katarzyna Zielińska uważa, że nic tak dobrze nie ładuje akumulatorów, jak spakowana walizka i bilet na samolot w ręku. Dlatego zawsze znajduje czas na dłuższe wakacje, inaczej nie jest bowiem w stanie dobrze i efektywnie pracować. Jej zdaniem nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże, aby odpowiednio odpocząć – ona sama doskonale relaksuje się, spędzając czas z bliskimi. – Można wyjechać do rodziny, zamknąć się na tydzień z mamą, tatą i spędzić czas przy dobrych przetworach, obiadkach i tyle. Natomiast musi to być, bo kiedy głowa jest przewietrzona, to człowiek może planować, myśleć i pracować bez zgrzytania zębami w nocy, czy się uda, czy się nie uda. Bardziej lajtowo podchodzi do problemów i myślę, że one się wtedy same rozwiązują. Bo my się za bardzo napinamy, tak mi się wydaje, a nie warto – mówi Katarzyna Zielińska.
 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru – uważa Agnieszka Szulim. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".
 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień. – Mam swoje granice prywatności. Są tematy, o których nie chcę i nie będę rozmawiać. Po prostu nie mam takiej potrzeby - mówi artystka. – Ukrywałam i nadal zamierzam zachować dla siebie swoje życie prywatne. Dzięki temu wszystko to, co najważniejsze dla siebie, zatrzymałam - i polecam to innym.
 • Katarzyna Zielińska nagrywa płytę. Pracuje też nad recitalem żydowskim

  Katarzyna Zielińska, znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”, zamierza stworzyć album studyjny z piosenkami ze spektakli muzycznych wystawianych w Teatrze Roma. Oprócz tego aktorka pracuje nad recitalem żydowskim. – Pracujemy nad wydaniem płyty z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico” oraz „Berlin, czwarta rano”. Utwory nigdzie nie były rejestrowane, a widzowie cały czas się o nie dopytują. Warto więc je utrwalić, zwłaszcza że było to od dawna moje marzenie - wyjaśnia aktorka. Płyta z piosenkami ze spektakli nie jest ostatnim muzycznym przedsięwzięciem aktorki. Zielińska zamierza stworzyć recital żydowski wraz z Łukaszem Zagrobelnym. Gwiazda już od szkoły średniej obcuje z językiem jidysz i wychowała się na recitalach Sławy Przybylskiej oraz Leona Kozłowskiego. – Pracuję także nad jeszcze jednym projektem muzycznym. To również spełnienie moich marzeń, a chodzi o projekt recitalu żydowskiego, który będzie powstawał we współpracy z Łukaszem Zagrobelnym. Nie będą to typowe pieśni żydowskie. W recitalu znajdą się utwory między innymi Leonarda Cohena i Gershwina - ujawnia artystka.
 • Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu „Przyjaciółki”

  Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska) i przejąć jej stanowisko w banku. Los jej sprzyja, bo konkurentka wkrótce odejdzie na urlop macierzyński. Niemałe zmiany czekają też pozostałe bohaterki. – Alicja to trochę czarny charakter. Jest bardzo ambitna, myśli, że wszystko robi najlepiej, że ma najlepsze pomysły w pracy. I przez to nie jest za bardzo lubiana, szczególnie przez postać, którą gra Anita Sokołowska, bo próbuje jej zabrać wszystko i przejąć jej obowiązki. Jest to kobieta z klasą, lubi podrywać i zdobywać facetów – mówi Katarzyna Zielińska, aktorka.
 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.
 • Katarzyna Zielińska: Szanuję pracę fotoreporterów

  Katarzyna Zielińska odniosła się w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" do słów jednego z bywających na imprezach fotografów, który zarzucił aktorce, że jest najmniej sympatyczną do fotografowania gwiazdą.  - Szanuję pracę fotoreporterów, a ten pan może mówić, co chce - podkreśliła Zielińska.
 • Kasia Zielińska: Nie robię postanowień

  Nie oddzielam grubą kreską grudnia od stycznia. Chciałabym, żeby było tak samo dobrze, i nie odgrażam się, że od 1 stycznia "pokażę wszystkim" - mówi Kasia Zielińska, pytana o swój stosunek do noworocznych podsumowań i postanowień.
 • Dwie Wigilie Kasi Zielińskiej

  Kasia Zielińska zdradziła nam, że nie ma czasu gotować, ponieważ uczestniczy w dwóch wieczerzach wigilijnych: w swoim domu rodzinnym i w domu swojego narzeczonego. - Muszę za to dużo spożywać - mówi. Jakie potrawy polecają na święta Magda Gessler, Pascal Brodnicki i Robert Makłowicz? Jak wspominają Boże Narodzenie Maciej Maleńczuk, Gosia Baczyńska i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Kogo w tym roku zje Gordon Ramsey, a co przygotuje Nigella Lawson? I jak wygrać supernagrody pod choinkę? Odpowiedzi szukaj w serwisie Święta.interia.pl.