Katarzyna Grochola

Artykuły - Katarzyna Grochola (32)

 • Katarzyna Grochola i Tomek Michniewicz na Przystanku Woodstock 2017

  Katarzyna Grochola i Tomek Michniewicz na Przystanku Woodstock 2017

  Katarzyna Grochola oraz Tomek Michniewicz to nowi goście zaproszeni przez organizatorów Przystanku Woodstock. Pisarka pojawi się w Akademii Sztuk Przepięknych, a podróżnik w ASP poprowadzi warsztaty.
 • Katarzyna Grochola: Nie ma zmiłuj

  Katarzyna Grochola: Nie ma zmiłuj

  Potrafi tak opisać zwyczajne życie, że podczas czytania śmiech miesza się ze łzami. Jak będzie w najnowszej książce?
 • I kto tu kogo wychowuje?

  I kto tu kogo wychowuje?

  Matka i córka. Za co się kochają i o co się kłócą? Dlaczego jedna uciekła z domu, a druga ukrywa swoich mężczyzn? Rozmowa, jakiej jeszcze nie było!
 • Grochola dziękuje Jankowi!

  Grochola dziękuje Jankowi!

  - Dziękuję Jankowi za trzy najpiękniejsze miesiące mojego życia - powiedziała wzruszona Katarzyna Grochola, która razem ze swym tanecznym partnerem, Janem Klimentem, tuż przed finałem odpadła z programu "Taniec z gwiazdami".
 • Grochola: Tańczyć każdy może!

  Grochola: Tańczyć każdy może!

  Katarzyna Grochola, jedna z najbardziej znanych polskich pisarek, nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Najpierw ujęła ich powieściami o przebojowej Judycie, a teraz zdobywa ich serca tańcem. Artystka udowadnia tym samym, że potrafi sprostać każdemu wyzwaniu.
 • Kożuchowska i Grochola zatańczą?

  Kożuchowska i Grochola zatańczą?

  Czy Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Grochola to kolejne osoby, które wezmą udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"?
 • Grochola: Skazana na pisanie

  Grochola: Skazana na pisanie

  Odkąd pamięta, chciała być pisarką. Zanim jednak zajęła się wyłącznie pisaniem książek pracowała m.in. jako salowa, korektorka, dziennikarka, konsultantka w biurze matrymonialnym i dyrektor składu celnego. Przez osiem lat odpisywała na listy czytelniczek "Poradnika Domowego" i "Jestem". Ale najbardziej znana jest z pisania.
 • Kryształowy Anioł

  Kryształowy Anioł

  Zanim Sara, w przeddzień swojego niedoszłego ślubu, a było już późne popołudnie, ujrzała swojego przyszłego (niedoszłego) męża z nogami swej najlepszej przyjaciółki i (niedoszłej) druhny oplatającymi jego poruszające się rytmicznie biodra - była dość szczęśliwą kobietą.

Filmy - Katarzyna Grochola (3)