katalog

Artykuły - Katalog (58)

 • Libet zaprezentował katalog na 2014 rok

  Rekordowa liczba nowości znalazła się w nowym katalogu produktów, który przedstawił wiodący producent kostki brukowej w Polsce Libet. Premierowa prezentacja połączona została z wernisażem prac studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, którzy współpracowali z firmą projektując dla niej nowe produkty.
 • Palikot: 15 grudnia propozycja katalogu dotyczącego mowy nienawiści

  Janusz Palikot zapowiedział w piątek w Bydgoszczy, że 15 grudnia zaproponuje - do debaty publicznej - katalog norm i reguł dotyczących mowy nienawiści. Celem tej debaty - jak mówił - ma być opracowanie zasad, które będą powszechnie akceptowane.
 • Szwecja: IKEA usunęła postacie kobiet z katalogu na Arabię Saudyjską

  Szwecja: IKEA usunęła postacie kobiet z katalogu na Arabię Saudyjską

  - Szwedzki koncern meblowy IKEA usunął postacie kobiece z przeznaczonej dla Arabii Saudyjskiej wersji swego katalogu na rok 2013 - poinformował w poniedziałek szwedzki bezpłatny dziennik "Metro".
 • Katalog ulic i placów Warszawy jeszcze w tym roku

  Katalog ulic i placów Warszawy jeszcze w tym roku

  Do końca roku ma być gotowy Katalog ulic i placów Warszawy. Stolica obecnie takiego oficjalnego wykazu nie ma. Wcześniej jednak miejskie nazwy muszą zostać uporządkowane - dokumentach część z nich jest zapisana bowiem w różnych wariantach.
 • Rozszerzona rzeczywistość w katalogu IKEA

  Rozszerzona rzeczywistość w katalogu IKEA

  Rozszerzona rzeczywistość nie jest nowością, jednak jej użycie w praktycznych rozwiązaniach to rzadkość. Już wkrótce technologię tę możemy znaleźć nie tylko w prostych grach czy rozrywkowych aplikacjach na smartfony. Sieć sklepów IKEA skorzystała z AR do stworzenia interaktywnego katalogu, zawierającego swoją najnowszą ofertę.
 • Skradziono piosenki Króla Popu!

  Skradziono piosenki Króla Popu!

  Hakerzy ukradli wart 250 milionów dolarów katalog zawierający m.in. nieznane kompozycje zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona.