katalog

Artykuły - Katalog (53)

 • Libet zaprezentował katalog na 2014 rok

  Rekordowa liczba nowości znalazła się w nowym katalogu produktów, który przedstawił wiodący producent kostki brukowej w Polsce Libet. Premierowa prezentacja połączona została z wernisażem prac studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, którzy współpracowali z firmą projektując dla niej nowe produkty.
 • Palikot: 15 grudnia propozycja katalogu dotyczącego mowy nienawiści

  Janusz Palikot zapowiedział w piątek w Bydgoszczy, że 15 grudnia zaproponuje - do debaty publicznej - katalog norm i reguł dotyczących mowy nienawiści. Celem tej debaty - jak mówił - ma być opracowanie zasad, które będą powszechnie akceptowane.
 • Szwecja: IKEA usunęła postacie kobiet z katalogu na Arabię Saudyjską

  Szwecja: IKEA usunęła postacie kobiet z katalogu na Arabię Saudyjską

  - Szwedzki koncern meblowy IKEA usunął postacie kobiece z przeznaczonej dla Arabii Saudyjskiej wersji swego katalogu na rok 2013 - poinformował w poniedziałek szwedzki bezpłatny dziennik "Metro".
 • Rozszerzona rzeczywistość w katalogu IKEA

  Rozszerzona rzeczywistość w katalogu IKEA

  Rozszerzona rzeczywistość nie jest nowością, jednak jej użycie w praktycznych rozwiązaniach to rzadkość. Już wkrótce technologię tę możemy znaleźć nie tylko w prostych grach czy rozrywkowych aplikacjach na smartfony. Sieć sklepów IKEA skorzystała z AR do stworzenia interaktywnego katalogu, zawierającego swoją najnowszą ofertę.
 • Skradziono piosenki Króla Popu!

  Skradziono piosenki Króla Popu!

  Hakerzy ukradli wart 250 milionów dolarów katalog zawierający m.in. nieznane kompozycje zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona.
 • PUP przyjmie ofertę pracy od pracodawcy, który łamał prawo?

  Do Sejmu trafił projekt nowelizacji ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W dalszym ciągu PUP będzie odrzucał oferty pracy dyskryminujące kandydatów, ale ustawodawcy chcą otworzyć katalog przyczyn odmów. Żeby nie było tak źle, urząd ma przyjmować oferty od pracodawców, którzy naruszali prawa pracownicze. Sprawdź, jakie jeszcze zmiany może wprowadzić projektowana ustawa!
 • Internet Standard prezentuje raport "Internet 2k10"

  Internet Standard prezentuje raport "Internet 2k10"

  Ranking polskich firm internetowych na podstawie wyników finansowych, wyniki oglądalności witryn i grup witryn, artykuły o finansowaniu e-biznesu, a także wywiady z liderami rynku i obszerny katalog firm - wszystko to w nowym raporcie Internet Standard, przygotowanym przy współpracy merytorycznej Info Veriti, którego partnerem jest system obsługi płatności Dotpay.
 • Sieć sprzedaży "niewykrywalnych" botów

  Sieć sprzedaży "niewykrywalnych" botów

  Laboratorium antywirusowe PandaLabs wykryło w sieci portal oferujący boty o szeregu funkcji w cenie od 95 do 225 dol. Cena całego katalogu botów to 4500 dol. Boty mają służyć do tworzenia kont na portalach społecznościowych, kradzieży tożsamości i znajomych, wysyłania wiadomości, itp. Ich twórcy twierdzą, że wszystkie boty są niewykrywalne.
 • Ochrona dobrego imienia firmy

  Dobra osobiste osób prawnych - na jakiej podstawie można ich dochodzić?
 • Czas apokalipsy dla PC?

  Czas apokalipsy dla PC?

  Agencja DDM (Digital Development Management) to firma, która reprezentuje niezależne studia programistyczne w kontaktach z wydawcami.