Kasia Smutniak

Artykuły - Kasia Smutniak (36)

 • Kasia Smutniak w tajemnicy wyszła za mąż

  Kasia Smutniak w tajemnicy wyszła za mąż

  Kasia Smutniak wyszła za mąż za producenta filmowego Domenico Procacciego, z którym związana jest od ośmiu lat. O ślubie poinformowały włoskie media, wyjaśniając, że goście myśleli, że zostali zaproszeni na 40. urodziny aktorki.
 • Film z Kasią Smutniak w Księdze Rekordów Guinnessa?

  Film z Kasią Smutniak w Księdze Rekordów Guinnessa?

  Włoski film z Kasią Smutniak "Perfetti sconosciuti" w reżyserii Paolo Genovese, znany pod polskim tytułem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", bije rekordy pod względem liczby kręconych na świecie remake'ów. W USA chcą, aby wyreżyserował go Genovese.
 • Kasia Smutniak zachwyciła na polskiej premierze

  Kasia Smutniak zachwyciła na polskiej premierze

  Kasia Smutniak uchodzi za jedną z najpiękniejszych (a przy okazji bardzo zdolnych) Polek. 40-latka bywa nazywana „młodszą siostrą Moniki Bellucci”.
 • Kasia Smutniak o filmie "Słodki koniec dnia": Ważna historia w dzisiejszej Europie

  Kasia Smutniak o filmie "Słodki koniec dnia": Ważna historia w dzisiejszej Europie

  - Ona jest niesamowitą osobą. W aktorstwie nieobliczalna. A jednocześnie posiada taką naturalność, absolutnie normalne podejście do wszystkiego - mówi Kasia Smutniak o Krystynie Jandzie, z którą spotkała się na planie filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia". - Wydaje mi się, że jest to ważna historia w dzisiejszej Europie - dodaje aktorka. Tytuł trafi na ekrany polskich kin 10 maja.
 • Katarzyna Smutniak: Czeka, co przyniesie los

  Katarzyna Smutniak: Czeka, co przyniesie los

  W tym roku Katarzyna Smutniak skończy 40 lat. Ma świat u stóp, jej kariera się rozwija, walczy o prawa kobiet w show-biznesie, pomaga dzieciom w Nepalu i wiedzie szczęśliwe życie rodzinne.
 • Kasia Smutniak radykalnie szczera

  Kasia Smutniak radykalnie szczera

  Kasi Smutniak nie wystarcza do szczęścia włoskie dolce vita - praktykuje też jogę i uczy się kultury Wschodu. Kierując się szczerością, która jest fundamentem tamtejszej filozofii, na początku 2019 roku rozesłała do wielu osób wiadomości o tym, co czuje na ich temat.
 • Kasia Smutniak jako muzułmanka

  Kasia Smutniak jako muzułmanka

  Na ekrany włoskich kin wchodzi w czwartek, 6 grudnia, kolejny film z Kasią Smutniak. To komedia "Pierwszy kamień" - z polityczną niepoprawnością w tle. Premiera potwierdza, że polska gwiazda jest jedną z najbardziej zajętych aktorek we Włoszech.
 • Kasia Smutniak na planie serialu we Włoszech

  Kasia Smutniak na planie serialu we Włoszech

  Kasia Smutniak znów jest na planie filmowym. Mieszkająca we Włoszech polska aktorka zagra w serialu "Diavoli" ("Diabły"). W obsadzie są też między innymi amerykański aktor Patrick Dempsey i Włoch Alessandro Borghi.
 • 14-letnia córka Kasi Smutniak sensacją festiwalu w Wenecji

  14-letnia córka Kasi Smutniak sensacją festiwalu w Wenecji

  Kasia Smutniak pojawiła się z córką na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Wenecji. Sophie Taricone zadebiutowała tam w dniu swych 14. urodzin, wywołując ogromną sensację.
 • Nagroda filmowa dla Kasi Smutniak

  Nagroda filmowa dla Kasi Smutniak

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzymała jedną z najważniejszych nagród filmowych w tym kraju, Nastro d'argento (Srebrna taśma), przyznawaną przez związek dziennikarzy filmowych. Nagrodzono jej rolę w filmie "Loro" (Oni) Paolo Sorrentino.