Kasia Olek

Artykuły - Kasia Olek (3)

 • "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  Łukasz Darłak po raz trzeci wszedł do domu Wielkiego Brata. Ale nie był sam. W piątek wieczorem na finalistów "Big Brothera" czekała spora niespodzianka. W domu ponownie pojawili się uczestnicy, którzy już odpadli z programu. Byli m. in. dawno nie widziani Daniel i Marlena, mieszkańców odwiedzili także Justyna i jej chłopak Paweł, którzy program opuścili w atmosferze skandalu.
 • "Big Brother": Uczestniczka programu została okradziona

  "Big Brother": Uczestniczka programu została okradziona

  Kasia Olek po opuszczeniu domu Wielkiego Brata została okradziona. Z konta uczestniczki szóstej edycji "Big Brothera" zniknęła duża suma. Gwiazdka reality show jest załamana, bo pieniądze miały jej pomóc w realizacji marzeń. Olek chciała nagrać swoją pierwszą piosenkę. Już w programie niejednokrotnie pokazywała, że muzyka to jej pasja.
 • ​"Big Brother": Uczestnicy w szoku. Kolejny powrót do programu

  ​"Big Brother": Uczestnicy w szoku. Kolejny powrót do programu

  W środę, 29 maja, uczestników "Big Brothera" spotkała niemała niespodzianka. W domu Wielkiego Brata pojawił się bowiem gość. Odwiedziny osób z zewnątrz nie są dla domowników codziennością, więc wszyscy byli mocno zaskoczeni. Na początku nie do końca wiedzieli, co się dzieje. Potem jednak zorientowali się, że do domu Wielkiego Brata ponownie weszła Kasia. Co na to uczestnicy?

Filmy - Kasia Olek (3)