kasia

Artykuły - Kasia (345)

 • Smutniak gwiazdą festiwalu w Wenecji

  Smutniak gwiazdą festiwalu w Wenecji

  Mieszkająca we Włoszech aktorka i modelka Kasia Smutniak będzie "matką chrzestną" tegorocznej, 69. edycji festiwalu filmowego w Wenecji. Polka poprowadzi ceremonię inauguracji i zamknięcia imprezy.
 • Nowa rola Kasi Smutniak

  Nowa rola Kasi Smutniak

  W regionie Apulia na południu Włoch rozpoczynają się zdjęcia do filmu o zmarłym w 1994 roku aktorze i królu włoskiej piosenki, Domenico Modugno. Żonę artysty zagra w nim, mieszkająca od lat w Italii, Kasia Smutniak.
 • Kasia Grabowska jest "Silna"

  Kasia Grabowska jest "Silna"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć debiutancki teledysk Kasi Grabowskiej - laureatki "Bitwy na głosy" (grupa Piotra Kupichy), znanej też z innych muzycznych show.
 • Kasia Grabowska - biografia

  Kasia Grabowska to polska wokalistka, laureatka programów "Szansa na sukces" (z Brathankami, 2010 rok) i "Bitwa na głosy" (grupa Piotra Kupichy, 2011 rok) oraz uczestniczka programu "The Voice of Poland", gdzie, jako członkini zespołu Adama "Nergala" Darskiego, dotarła do etapu bitew. Kasia ukończyła Studium Piosenkarskie w Poznaniu, a wcześniej - od trzynastego roku życia - śpiewała z zespołem wokalnym. W dorobku ma, udział w spektaklu "Big Popiel - mysia opera" w teatrze Rampa oraz współpra
 • Finaliści "Must Be The Music" razem!

  Finaliści "Must Be The Music" razem!

  Wokalistka Kasia Moś i grupa Tax Free, finaliści aktualnej edycji "Must Be The Music", nagrali wspólnie teledysk na potrzeby akcji przeciwko bezmyślnemu kupowaniu psów.
 • Kasia Gomoła

  Kasia Gomoła, określana Gwiazdą Polskiego Internetu, to nastoletnia piosenkarka, która zyskała rozpoznawalność dzięki własnym wersjom znanych utworów, które zamieszczała w serwisie YouTube. Wiosną 2011 roku 15-letnia wokalistka zadebiutowała profesjonalnym singlem. Piosenka zatytułowana "Bring Me Down" to nie tylko pierwszy oficjalny, ale również pierwszy autorski projekt młodej artystki. Teledysk ilustrujący piosenkę zrealizowała ekipa Dwaem Media Group z Wrocławia. W nagraniu utworu Kas
 • "Must Be The Music": Pierwsze rozstrzygnięcia

  "Must Be The Music": Pierwsze rozstrzygnięcia

  W niedzielę (15 kwietnia) miejsca w finale "Must Be The Music. Tylko muzyka" zapewnili sobie Kasia Moś i grupa Tax Free. Sporym zaskoczeniem były krytyczne uwagi jurorów do uważanej za faworytkę Kasi Moś, która jako jedyna w całym odcinku zobaczyła zaświecone przyciski na "nie".
 • Wielkanocne przysmaki Kasi Zielińskiej

  Wielkanocne przysmaki Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska nie wyobraża sobie Wielkanocy bez drożdżowej baby i żurku z dużą ilością chrzanu. Mimo że tegoroczne święta będą dla niej wyjątkowo krótkie, aktorka i tak spędzi je w rodzinnym domu w Starym Sączu.
 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.
 • Klęska Kasi Kowalskiej w USA

  Klęska Kasi Kowalskiej w USA

  Na dwa koncerty wokalistki sprzedano podobno zaledwie 10 biletów!

Filmy - Kasia (29)