Film - karty

Artykuły - Karty (13)

 • Oscary 2011: Początek głosowania!

  Oscary 2011: Początek głosowania!

  Oscarowe karty do głosowania są już w drodze do nominujących. W poniedziałek Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej rozesłała formularze do swoich 5 755 członków.
 • Z serialu na karty Tarota

  Z serialu na karty Tarota

  Oryginalną metodę kampanii reklamowej "Przeznaczenia" wymyślili producenci show Polsatu , przebierając gwiazdy serialu za postaci z kart Tarota.
 • Wirtualny bliźniak Nejmana?

  Wirtualny bliźniak Nejmana?

  Czy to możliwe, że spokojny i skromny aktor z serialu Złotopolscy Andrzej Nejman przeistoczy się w aukcjonera-showmana rozdającego telewidzom złote karty z 30.000 złotych?
 • Oscary: Głosowanie czas zacząć

  Oscary: Głosowanie czas zacząć

  Ponad 5 tysięcy członków Akademii Filmowej otrzyma wkrótce karty do głosowania, na których wytypuje swych faworytów do tegorocznych Oscarów.
 • Oscary 2006: Głosowanie zakończone

  Oscary 2006: Głosowanie zakończone

  W sobotę, 21 stycznia, kończy się głosowanie, które wyłoni filmy i osoby nominowane w 23. kategoriach do Oscarów 2006. Członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej muszą oddać swe karty do głosowania i od tej pory rozpocznie się liczenie głosów. O tym, kto został nominowany, dowiemy się oficjalnie 31 stycznia.
 • Oscary: Strzeżone tajemnice

  Oscary: Strzeżone tajemnice

  Greg Garrison, Rick Rosas i Brad Oltmanns to trzy osoby, które na 48 godzin przez rozpoczęciem oscarowej ceremonii znać będą nazwiska wszystkich laureatów. Ci księgowi z liczącej głosy członków Amerykańskiej Akademii Filmowej firmy PricewaterhouseCoopers, zachowają jednak pełną dyskrecję do 27 lutego, kiedy to w Kodak Theatre at Hollywood & Highland rozpocznie się 77. ceremonia wręczenia Oscarów.
 • Oscary: Finalne głosowanie

  Oscary: Finalne głosowanie

  Los filmów "Za wszelką cenę", "Aviator", "Ray" oraz innych tytułów nominowanych w tym roku do Oscarów, spoczął w rękach członków Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz... amerykańskich pocztowców. W środę, 2 lutego, do 5 tysięcy 808 mających prawo głosu członków szacownego gremium rozesłano karty do głosowania na oscarowych zwycięzców.
 • Oscary: Głosowanie rozpoczęte

  Oscary: Głosowanie rozpoczęte

  W miniony świąteczny weekend (25-26 grudnia) do 5 tysięcy 808 mających prawo głosu członków Amerykańskiej Akademii Filmowej rozesłano karty do głosowania na oscarowe nominacje. Wypełnione karty muszą wrócić do firmy PricewaterhouseCoopers, zajmującej się sumowaniem wyników, do 15 stycznia.
 • Oscary: Zaginęły ankiety

  Oscary: Zaginęły ankiety

  Wyniki głosowania na oscarowe nominacje członków Amerykańskiej Akademii Filmowej mieszkających w Anglii, mogą nie zdążyć dotrzeć na czas do zliczającej głosy firmy PricewaterhouseCoopers. Termin nadsyłania wypełnionych kart upływa bowiem w sobotę, 17 stycznia, o godzinie 17. czasu amerykańskiego, a tymczasem do prawie 250 angielskich członków Akademii wciąż nie dotarły ankiety!
 • Camerimage odkrywa karty

  Camerimage odkrywa karty

  Tegoroczna, już 11. edycja Festiwalu Filmowego Camerimage, odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi, od 29 listopada do 6 grudnia. Oprócz głównego konkursu, zaplanowano serię pokazów specjalnych, retrospektywę dzieł operatora Williama Frakera oraz konkurs filmów studenckich. Jak zwykle wśród gości i jurorów imprezy znajdą się wielkie nazwiska światowego kina.