karton

Artykuły - Karton (1)

 • Gekoplast przyniósł inwestorom 90 proc. zysku w trzy lata. Spółka wkrótce zniknie z GPW

  Gekoplast przyniósł inwestorom 90 proc. zysku w trzy lata. Spółka wkrótce zniknie z GPW

  Powodzeniem zakończyło się wezwanie na akcje Gekoplastu, jakie ogłosiła włoska grupa Karton S.p.A., branżowy nr 1 w Europie. W piątek nastąpiło rozliczenie transakcji, a byli akcjonariusze Gekoplastu powinni mieć już gotówkę na swoich kontach. W wezwaniu grupa Karton kupiła pośrednio 6 008 801 akcji, co odpowiada 99,3 proc. wszystkich walorów lidera produkcji płyt polipropylenowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Filmy - Karton (7)

 • Nagrała swojego pupila podczas zabawy

  Kobieta nagrała swojego pupila podczas zabawy. Jego ulubioną zabawką jest... pudełko kartonowe. Zobaczcie zresztą sami.
 • Jak zrobić prostą zabawkę dla kota?

  Koty to jedne z tych domowych zwierzaków, które uwielbiają zabawę - któż nie lubi od czasu do czasu obejrzeć paru filmików bawiących się kociaków! Żeby zrobić prostą, ale zajmującą zabawkę dla kota, wystarczy parę chwil, nożyczki i karton po pizzy! Zobaczcie, jak ją zrobić - zabawa gwarantowana!
 • Ozdabianie pudełek sznurkiem

  Zwykłe kartonowe pudełeczka, które - zwłaszcza po internetowych zakupach - pojawiają się w naszych domach coraz częściej, nie muszą lądować w śmieciach! Zamiast kupować dekorowane pudełka w sklepach do sprytnego przechowywania drobnych i nieprzydatnych na razie rzeczy w domu, można wykorzystać te z zakupów - wystarczy zwykły sznurek i dwustronna taśma. Dzięki temu uzyskacie fantastyczną fakturę i odpowiednie dla waszego wnętrza kolory - to naprawdę proste!
 • Co zrobić z rolkami po papierze?

  Rolki po papierze toaletowym czy papierowych ręcznikach świetnie nadają się do tworzenia przestrzennych kompozycji, które mogą być ciekawą dekoracją w wielu wnętrzach. Jeśli lubicie samodzielnie zrobione ozdoby, spróbujcie stworzyć ozdobę na ścianę z takich rolek! To naprawdę proste!