Karolina Gorczyca

Artykuły - Karolina Gorczyca (70)

 • Karolina Gorczyca została pobita

  Karolina Gorczyca została pobita

  Podczas zdjęć do serialu „Mały Zgon” Karolina Gorczyca została niemal znokautowana przez inną aktorkę. W trakcie kręcenie sceny bójki pomiędzy więźniarkami, koleżanka niechcący zadała jej mocnego prawego sierpowego.
 • Karolina Gorczyca została pobita na planie "Małego Zgonu"

  Karolina Gorczyca została pobita na planie "Małego Zgonu"

  Podczas zdjęć do serialu "Mały Zgon" Karolina Gorczyca została niemal znokautowana przez inną aktorkę. W trakcie kręcenie sceny bójki pomiędzy więźniarkami, koleżanka niechcący zadała jej mocnego prawego sierpowego.
 • Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  Gdy kilka lat temu przygotowywała się do roli w filmie "Agnieszka", kilka dni spędziła w więzieniu. Karolina Gorczyca rozmawiała tam z kobietami odsiadującymi wyroki za morderstwa i poznała ich wstrząsające historie. To było dla niej trudne przeżycie. Doświadczenia z tamtych spotkań przydały jej się teraz przy pracy na planie serialu "Mały Zgon". Ta produkcja Juliusza Machulskiego będzie emitowana w Canal+ od 8 marca.
 • Karolina Gorczyca urodziła syna!

  Karolina Gorczyca urodziła syna!

  Karolina Gorczyca sympatię widzów zdobyła przede wszystkim jako Ruda w, cieszącym się dużą popularnością, serialu „Czas honoru”.
 • Karolina Gorczyca: Poznaję miasta poprzez bieganie

  Karolina Gorczyca: Poznaję miasta poprzez bieganie

  Karolina Gorczyca przekonuje, że do biegania zawsze jest jakiś powód. "Lubię poznawać miasta poprzez bieganie - tak się zapoznawałam np. z Rzymem" - mówi aktorka, która nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej, ale stawia na inne jej formy.
 • Karolina Gorczyca: Ile dasz od siebie, tyle do ciebie wróci

  Karolina Gorczyca: Ile dasz od siebie, tyle do ciebie wróci

  Karolina Gorczyca jako osoba publiczna czuje się zobligowana do wspierania potrzebujących i dawania przykładu innym ludziom. Uważa, że raz dane dobro zawsze wraca do człowieka. Twierdzi też, że wspieranie innych sprawia jej ogromną przyjemność.
 • Karolina Gorczyca: Uwielbiam z nim pracować

  Karolina Gorczyca: Uwielbiam z nim pracować

  Karolina Gorczyca pracuje nad własnym spektaklem teatralnym. Dołączy też do obsady popularnego serialu "Druga szansa", w którym wystąpi w wątku z Wojciechem Mecwaldowskim. Gwiazda nie rezygnuje ponadto z działalności charytatywnej i przygotowań do nowego sezonu triathlonowego.
 • Karolina Gorczyca: Morderczy maraton

  Karolina Gorczyca: Morderczy maraton

  Maraton to morderczy dystans, ale chciałabym jeszcze raz podjąć takie wyzwanie i zobaczyć, czy będzie lepiej, czy faktycznie już sobie odpuszczę - mówi Karolina Gorczyca. Miesiąc temu aktorka po raz pierwszy przebiegła maraton i nie ukrywa, że ten dystans kosztował ją wiele wysiłku, a skutki odczuwa do dziś. Osiągniętymi wynikami raczej się nie chwali, ale przyznaje, że na ostatnim kilometrze dała z siebie wszystko. Ulubionym dystansem aktorki pozostaje bieg na 10 km.
 • Karolina Gorczyca: Mama, aktorka, ambasadorka

  Karolina Gorczyca: Mama, aktorka, ambasadorka

  ​Godzenie macierzyństwa z pracą zawodową wymaga dużej organizacji - twierdzi Karolina Gorczyca. Aby połączyć wszystkie swoje aktywności, często wstaje nawet o 5 rano. Dzięki temu znajduje czas także na realizację swojej pasji, jaką od kilku lat jest bieganie.
 • Karolina Gorczyca: Drastycznie zmienić wygląd

  Karolina Gorczyca: Drastycznie zmienić wygląd

  Karolina Gorczyca lubi zmieniać wygląd na potrzeby roli. Do tej pory producenci prosili ją jednak najwyżej o nieznaczną zmianę wagi lub delikatne skrócenie włosów. Gwiazda marzy natomiast o bardziej spektakularnej metamorfozie.

Filmy - Karolina Gorczyca (10)

 • Karolina Gorczyca: Uwielbiam z nim pracować

  Karolina Gorczyca pracuje nad własnym spektaklem teatralnym. Dołączy też do obsady popularnego serialu "Druga szansa", w którym wystąpi w wątku z Wojciechem Mecwaldowskim.
 • Karolina Gorczyca: Morderczy maraton

  Maraton to morderczy dystans, ale chciałabym jeszcze raz podjąć takie wyzwanie i zobaczyć, czy będzie lepiej, czy faktycznie już sobie odpuszczę - mówi Karolina Gorczyca.
 • Karolina Gorczyca: Drastycznie zmienić wygląd

  Karolina Gorczyca lubi zmieniać wygląd na potrzeby roli. Do tej pory producenci prosili ją jednak najwyżej o nieznaczną zmianę wagi lub delikatne skrócenie włosów. Gwiazda marzy natomiast o bardziej spektakularnej metamorfozie.
 • Karolina Gorczyca: Nie boję się wyzwań

  Lubię zmiany w kinie i nie boję się tego, że można mnie zepsuć albo zbrzydzić. Należę do tych aktorek, które to lubią, jestem w stanie takie rzeczy zrobić, nie mam z tym żadnego problemu - mówi Karolina Gorczyca.