Film - Karolina Gilon

Artykuły - Karolina Gilon (24)

 • ​Karolina Gilon: Sezon pod hasłem "Kobiety"!

  ​Karolina Gilon: Sezon pod hasłem "Kobiety"!

  Trzeci sezon "Ninja Warrior Polska" to przede wszystkim niezwykle silne kobiety, które wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Zwinne i szybkie, a do tego piękne i diabelnie silne! Niejednokrotnie udowodnią, że sporty ekstremalne to nie tylko przygoda zarezerwowana dla mężczyzn. Co więcej - kilkoro z uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji show do półfinału...
 • Karolina Gilon: Pierwsza Telekamera?

  Karolina Gilon: Pierwsza Telekamera?

  Karolina Gilon ma szansę na pierwszą w karierze "Telekamerę "Tele Tygodnia". Gwiazda Polsatu otrzymała nominację w kategorii "osobowość telewizyjna".
 • Karolina Gilon przytyła podczas pandemii

  Karolina Gilon przytyła podczas pandemii

  Karolina Gilon odważyła się przyznać na Instagramie, że kilka miesięcy temu odpuściła sobie dietę i treningi, co spowodowało, że przytyła siedem kilogramów. Teraz modelka i prezenterka deklaruje, że znów bierze się za siebie, bo chce być w optymalnej formie przed nagraniem wiosennej edycji "Love Island".
 • Karolina Gilon: Jak przygotowuje się do sylwestra?

  Karolina Gilon: Jak przygotowuje się do sylwestra?

  Jak Karolina Gilon przygotowuje się do prowadzenia Sylwestrowej Mocy Przebojów? Gwiazda Polsatu pochwaliła się w sieci gorącym kadrem. W środku zimy wskoczyła do przydomowego basenu.
 • Karolina Gilon: Totalny odlot

  Karolina Gilon: Totalny odlot

  Tej jesieni Karolinę Gilon zobaczymy w aż dwóch produkcjach Polsatu. Oprócz prowadzenia randkowego show "Love Island. Wyspa miłości" została także gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska". "Czeka nas totalny odlot" - zapowiada Gilon.
 • Karolina Gilon jest wykończona przygotowaniami do programu „Ninja Warrior”

  Karolina Gilon jest wykończona przygotowaniami do programu „Ninja Warrior”

  Pod koniec czerwca poinformowała, że została prowadzącą kolejnej edycji show „Ninja Warrior Polska”. W hitowym programie Polsatu, którego pierwsza edycja przyciągała prawie 1,5 miliona widzów, prezenterka zastąpi Olę Szwed. Teraz Karolina Gilon zdradziła, że dostaje ostry wycisk na planie, a po godzinach ostro trenuje, żeby nie wypaść blado przy uczestnikach programu.
 • Karolina Gilon gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska"

  Karolina Gilon gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska"

  Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję show Polsatu "Ninja Warrior Polska". Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja.
 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.
 • Karolina Gilon: "Love Island" nie ma konkurencji. To moje pięć minut

  Karolina Gilon: "Love Island" nie ma konkurencji. To moje pięć minut

  Prezenterka z dumą przyznaje, że od początku wierzyła w sukces reality show "Love Island. Wyspa miłości" i nie pomyliła się. Program szybko przypadł widzom do gustu. Karolina Gilon wspomina, że gdy tylko zobaczyła brytyjską wersję programu, od razu była przekonana, że doskonale poradzi sobie w roli prowadzącej.
 • Karolina Gilon: Podłoga ma drżeć

  Karolina Gilon: Podłoga ma drżeć

  Karolina Gilon została nową gwiazdą telewizji Polsat. Od września prowadzi reality show "Love Island. Wyspa miłości", przeznaczone dla szukających miłości singli. Prezenterka twierdzi, że możliwość poprowadzenia takiego programu było jej marzeniem, które się spełniło.

Filmy - Karolina Gilon (11)