karmnik

Filmy - Karmnik (5)

 • Mężczyzna zbudował nietypowy karmnik dla wiewiórek

  Miniaturową ławeczkę-karmnik dla wiewiórek zamontował pewien mężczyzna w USA. Jak mówi, uwielbia pić poranną kawę i z zacisza własnego mieszkania przyglądać się tym fascynującym i przyznajmy, płochliwym zwierzętom.
 • Mężczyzna nakręcił wiewiórkę. Nie uwierzycie co robi

  Mężczyźnie udało się uchwycić wiewiórkę, która z wielką determinacją próbowała dostać się do karmnika, na jego podwórku. Pierwsze próby nie były udane, ale zwierzę nie poddawało się i w końcu zdobyła szczyt.
 • Jak zrobić karmnik dla ptaków z rolki po papierze?

  Zwykła rolka z papieru toaletowego jest doskonałym budulcem do stworzenia ekologicznego, prostego karmnika dla ptaszków - ten pomysł sprawdzi się świetnie u każdego, kto nie ma dostatecznie dużo miejsca na zamontowanie dużych, przypominających domki karmników, a którym zależy na dokarmianiu otaczającego nas ptactwa. Zobaczcie, jak łatwo go zrobić!
 • Jak zrobić karmnik z butelki?

  Ptaki, które żyją wokół nas, warto dokarmiać nie tylko w czasie najcięższej zimy. Jeśli chcecie, by okoliczne ptaki częściej witały na waszym balkonie czy przed oknem, przygotujcie dla nich niewielki karmnik! Z niewielkich kawałków drewna i zwykłej szklanej butelki możecie wykonać przyjemny dla oka karmniczek, który pomoże ptakom przetrwać trudne okresy. Zobaczcie!