Sport - kapitan

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kapitan (2019, reż. Robert Schwentke) ,

Artykuły - Kapitan (369)

 • Po 2. kolejce piłkarskiej Ligi Mediów

  W poniedziałek, 20 października w Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie rozegrana została II kolejka Piłkarskiej Ligi Mediów. W najciekawszym pojedynku zmierzyły się drużyny Rzeczpospolitej i Życia Warszawy. Zwyciężył beniaminek 7:4.
 • NEC: Musimy się wznieść na wyżyny

  Z dużym uznaniem i respektem wypowiadali się na konferencji prasowej o krakowskiej Wiśle trener jedenastki z Nijmegen, Johan Neeskens i jej kapitan Rob Wielaert.
 • Kucharski: Łaska kibica na pstrym koniu jeździ

  - Przeżyłem już wszystkie stany emocjonalne i trudno wyprowadzić mnie z równowagi, gdyż wiem jacy są ludzie. Każdy sukces ma wielu ojców, zaś po porażce zostaje się samemu. Łaska kibica na pstrym koniu jeździ - powiedział Cezary Kucharski w obszernym wywiadzie przeprowadzonych przez redaktorów serwisu legianet.com.
 • Gołaszewski: Gramy dla siebie i kibiców

  Kapitan warszawskiej Polonii, Igor Gołaszewski zapowiada sportową postawę swoich kolegów z drużyny w spotkaniu z Dospelem Katowice. - Gramy dla siebie i kibiców. Przecież możemy zająć jeszcze szóste miejsce, a to oznacza większe premie z Canal Plus - zapewnia Gołaszewski.
 • Kucharski: Nie spodziewam się kar dla Legii

  Kapitan warszawskiej Legii Cezary Kucharski stwierdził po spotkaniu z Widzewem, że za awanturę na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej odpowiedzialni są kibice przyjezdnej drużyny i w związku z tym nie spodziewa się kar dla Legii.
 • Dawid Murek: Wszystko się udawało

  Kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski Dawid Murek, był jak zwykle czołową postacią w wygranym 3:2 meczu z Włochami. Po meczu, nie krył zadowolenia z faktu pokonania mistrzów świata.
 • Apel Kucharskiego do kibiców Legii

  W meczu Vardarem większość obserwatorów najgorszego zawodnika Legii widziała w zawodniku z Nigru Moussie Yahayi. - Zdejmij Yahayę Okuka zdejmij Yahayę - krzyczeli kibice już po 20 minutach gry.
 • Finał Ligi Światowej: Triumf Brazylii

  Finał Ligi Światowej: Triumf Brazylii

  Siatkarska reprezentacja Brazylii po raz drugi w historii zwyciężyła Ligę Światową. Canarinhos w finale LŚ rozgrywanym w katowickim Spodku pokonali Włochy 3:0 (25:15, 25:22, 25:19).
 • Kapitan reprezentacji Anglii zdymisjonowany

  Szef daviscupowej reprezentacji Anglii David Lloyd został zwolniony przez tenisową federację. Zastąpił go Roger Taylor. Lloyd mocno krytykował tenisistów za ich występ w Australian Open i po przegranym 1-4 meczu Pucharu Davisa z Czechami.