Motoryzacja - kandydat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kandydat (Film (2004)[The Manchurian Candidate] Reż.Jonathan Demme) ,

Artykuły - Kandydat (5)

 • Wybory, a plany budowy dróg

  Wybory, a plany budowy dróg

  Kraków to po Wrocławiu i Warszawie chyba najbardziej zakorkowane miasto Polski. W ścisłym centrum nie da się zrobić nic, poza uspokojeniem ruchu. Sytuację poprawić może natomiast konsekwentna budowa obwodnic, która pozwoli wyprowadzić za miasto ruch tranzytowy.
 • Korwin: Nie ograniczać ruchu!

  Korwin: Nie ograniczać ruchu!

  Kandydat na prezydenta Warszawy Janusz Korwin-Mikke sprzeciwia się propozycji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz dotyczącej stopniowego ograniczania ruchu samochodowego w centrum miasta.
 • Kierowco! Wybierz prezydenta!

  1 kwietnia, słynący z primaaprillisowych żartów brytyjski oddział firmy BMW wysłał do dziennikarzy ciekawą wiadomość. Pracownicy firmy informowali, że BMW idąc na rękę miłośnikom polityki, w zależności od sympatii swoich klientów, wyposażać będzie samochody w różne loga.
 • Okres próbny dla kierowców

  Okres próbny dla kierowców

  Wkrótce czeka nas kolejna rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Projekt ustawy regulującej to zagadnienie przewiduje m.in. wprowadzenie badań psychologicznych, nowej formy kursu oraz dwuletniego okresu próbnego.
 • Manewry uliczne

  Manewry uliczne

  Sprawdzenie, czy kandydat na kierowcę umie parkować, będzie we wrześniu przeniesione z placów manewrowych na ulice miasta.