Nowe Technologie - kancelaria

Synonimy:
kancelarie, kancelria
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kancelaria (6)

 • Cyfryzacja posłów z budżetu państwa

  Cyfryzacja posłów z budżetu państwa

  Kancelaria Sejmu ogłosiła przetarg na zakup 257 nowoczesnych telewizorów, które trafią na wyposażenie pokoi w hotelu poselskim - poinformował dziennik "Fakt".
 • Ścigają polskich piratów

  Ścigają polskich piratów

  Do tej pory wydawało się, że kancelarie prawne ścigające piratów i żądające od nich zapłaty horrendalnych sum to egzotyczny temat. Okazuje się jednak, że w Polsce internauci również muszą mieć się na baczności.
 • Zabrać dziecku... domenę

  Zabrać dziecku... domenę

  Wielka amerykańska kancelaria prawna, reprezentująca spadkobierców twórcy Opowieści z Narnii, zmusiła 11-latka do oddania swojego prezentu urodzinowego.
 • Tysiące Polaków otrzyma groźby pozwu?

  Tysiące Polaków otrzyma groźby pozwu?

  Niektórzy internauci już dostali listy z groźbą pozwu, tysiące innych może wkrótce je otrzymać. Jeśli nie podpiszą "ugody" i nie zapłacą "odszkodowania" czeka ich proces i wiele innych nieprzyjemności - twierdzi Kancelaria Prawnicza OBIG.
 • Prezydent kupił nowe przełączniki

  Prezydent kupił nowe przełączniki

  Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wprowadziła w swoim biurze przełączniki firmy Aten International.
 • Microsoft chce... Hotmaila

  Amerykański gigant chce odzyskać domenę hotmail.pl kojarzoną z bezpłatną pocztą elektroniczną. Może się o nią targować albo iść do sądu. "Nasza kancelaria reprezentuje Microsoft Corporation z siedzibą w Redmond w licznych sprawach, w tym dotyczących naruszeń praw własności intelektualnej. Microsoft zauważyła, że Państwo zarejestrowali i używają domenę HOTMAIL.PL" - tak zaczyna się pismo przygotowane przez kancelarię Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak skierowane do firmy home.pl - jednego z największych w kraju dostawców usług internetowych.