kanapa

Artykuły - Kanapa (17)

 • Couch Bunker: Kuloodporna kanapa, w której zmieścisz potężny arsenał!

  Couch Bunker: Kuloodporna kanapa, w której zmieścisz potężny arsenał!

  Ileż to razy bohaterowie filmów akcji chowali się za kanapami, kiedy to strzelaniny odbywały się w zazwyczaj spokojnych czterech ścianach? Czujecie, że może przytrafić się wam coś podobnego? Zainwestujcie więc w Counch Bunker!
 • Polak na biedawczasach z deflacją

  Polaków nie stać na porządny wypoczynek. W tym roku urlopowym hitem będzie własna kanapa - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Darmowy nocleg na całym świecie. Jak to działa?

  Darmowy nocleg na całym świecie. Jak to działa?

  Jeśli planujesz wakacje i szukasz taniego lub darmowego noclegu dobrym rozwiązaniem jest CouchSurfing. Musisz jednak pamiętać, że jest to coś więcej niż przespanie się na czyjejś kanapie i ruszenie dalej w drogę.
 • Wychowasz kanapowca czy podwórkowca?

  Wychowasz kanapowca czy podwórkowca?

  ​Dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu, a podwórkowe zabawy należą już niemal do prehistorii. Gry w berka, klasy czy zabawy na trzepaku są już prawie nieznane maluchom. Ich miejsce zajął komputer, iPad, iPhone, Facebook. A to błąd. Bo technologia, choć potrzebna, nie zastąpi zabaw na świeżym powietrzu.
 • Zostań dekoratorką wnętrz

  Zostań dekoratorką wnętrz

  Świetne nagrody i dużo zabawy - sprawdź, jaki konkurs przygotował serwis Styl.pl!
 • Couchsurfing - nie tylko tanie podróżowanie

  Couchsurfing - nie tylko tanie podróżowanie

  Jak zwiedzić świat nie wydając na to kroci? Jednym ze sposobów na tanie zwiedzanie jest couchsurfing, czyli nocowanie u ludzi, którzy udostępniają swoją kanapę za darmo. Wystarczy dołączyć do społeczności ciekawej innych kultur i nawiązywania nowych znajomości.
 • Zapraszamy na tylną kanapę...

  Zapraszamy na tylną kanapę...

  W lancii osiągi nie są akurat najważniejsze. Dynamiczny silnik to tylko jeden z elementów, który decyduje o wysokim komforcie jazdy.
 • Kino, kanapa i książka

  Kino, kanapa i książka

  Dorota Wellman wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską poprowadzi od kwietnia "Kino, kanapa, książka" - program kulturalny zachęcający do dobrej lektury i filmu. Dziennikarka opowiada o czytelnictwie w Polsce, historii GROM-u i literaturze kobiecej.
 • Brazylia: Aligator za kanapą

  Brazylijscy strażacy schwytali aligatora, który przypłynął z falą powodziową i "zamieszkał" za kanapą w domu w Parauapebas na północy Brazylii.
 • Odszkodowania dla ofiar "toksycznych kanap"

  Ponad 1600 Brytyjczyków, którzy doznali przykrych dolegliwości na skutek kontaktu z substancją przeciw pleśni pod nazwą fumaran dimetylu (DMF) w kanapach importowanych z Chin, dostanie odszkodowanie - postanowił sąd wyższej instancji.

Filmy - Kanapa (26)

 • Kotka siedzi na kanapie i wygląda na zadumaną

  Ta kotka została nagrana przez właściciela w trakcie... odpoczynku? Siedząc na kanapie zupełnie jak człowiek, wygląda na pogrążoną w refleksji. Może zastanawia się, kiedy znowu będzie mogła wyjść na dwór się pobawić? Maosak, bo tak ma imię zwierzę, to kot rasy szkocki zwisłouchy.
 • Ten psiak nie pozwoli odpoczywać kotu. Zrzucił go z kanapy!

  Ten kot nie zazna chyba spokoju tego wieczoru. Gdy chciał powylegiwać się na wygodnej kanapie, do wspólnej zabawy zapraszał go pies. Czy bezceremonialne ściągnięcie z łóżka podziała? (STORYFUL/x-news)
 • Smutny bokser i jego zdeterminowana właścicielka

  Ten bokser marzył o spędzeniu choć paru chwil na kanapie swoich właścicieli. To pragnienie było tak silne, że pomimo usilnych zakazów, pies nie poddawał się w walce o legowisko. Jak to się skończyło? (STORYFUL/x-news)
 • Ćwiczy rozbieg przed skokiem na kanapę. Uda się?

  Na początku może wydawać się, że to wideo jest zapętlone. Nic bardziej mylnego! To tylko trening 13-letniego Elvisa, który zawsze upewnia się, że wziął odpowiedni rozbieg przed wskoczeniem na kanapę. Za którym razem mu się uda? (STORYFUL/x-news)