kanapa

Artykuły - Kanapa (18)

 • Sofa czy kanapa:Czym się różnią?

  Sofa czy kanapa:Czym się różnią?

  Do najpopularniejszych mebli wypoczynkowych należą od lat sofy i kanapy. Wiele osób sądzi, że nazwy te można stosować zamiennie, jednak okazuje się, że oba meble nieco się od siebie różnią. Aby się o tym przekonać, należy zapoznać się z historią kanap i sof.
 • Couch Bunker: Kuloodporna kanapa, w której zmieścisz potężny arsenał!

  Couch Bunker: Kuloodporna kanapa, w której zmieścisz potężny arsenał!

  Ileż to razy bohaterowie filmów akcji chowali się za kanapami, kiedy to strzelaniny odbywały się w zazwyczaj spokojnych czterech ścianach? Czujecie, że może przytrafić się wam coś podobnego? Zainwestujcie więc w Counch Bunker!
 • Polak na biedawczasach z deflacją

  Polaków nie stać na porządny wypoczynek. W tym roku urlopowym hitem będzie własna kanapa - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Darmowy nocleg na całym świecie. Jak to działa?

  Darmowy nocleg na całym świecie. Jak to działa?

  Jeśli planujesz wakacje i szukasz taniego lub darmowego noclegu dobrym rozwiązaniem jest CouchSurfing. Musisz jednak pamiętać, że jest to coś więcej niż przespanie się na czyjejś kanapie i ruszenie dalej w drogę.
 • Wychowasz kanapowca czy podwórkowca?

  Wychowasz kanapowca czy podwórkowca?

  ​Dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu, a podwórkowe zabawy należą już niemal do prehistorii. Gry w berka, klasy czy zabawy na trzepaku są już prawie nieznane maluchom. Ich miejsce zajął komputer, iPad, iPhone, Facebook. A to błąd. Bo technologia, choć potrzebna, nie zastąpi zabaw na świeżym powietrzu.
 • Zostań dekoratorką wnętrz

  Zostań dekoratorką wnętrz

  Świetne nagrody i dużo zabawy - sprawdź, jaki konkurs przygotował serwis Styl.pl!
 • Couchsurfing - nie tylko tanie podróżowanie

  Couchsurfing - nie tylko tanie podróżowanie

  Jak zwiedzić świat nie wydając na to kroci? Jednym ze sposobów na tanie zwiedzanie jest couchsurfing, czyli nocowanie u ludzi, którzy udostępniają swoją kanapę za darmo. Wystarczy dołączyć do społeczności ciekawej innych kultur i nawiązywania nowych znajomości.
 • Zapraszamy na tylną kanapę...

  Zapraszamy na tylną kanapę...

  W lancii osiągi nie są akurat najważniejsze. Dynamiczny silnik to tylko jeden z elementów, który decyduje o wysokim komforcie jazdy.
 • Kino, kanapa i książka

  Kino, kanapa i książka

  Dorota Wellman wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską poprowadzi od kwietnia "Kino, kanapa, książka" - program kulturalny zachęcający do dobrej lektury i filmu. Dziennikarka opowiada o czytelnictwie w Polsce, historii GROM-u i literaturze kobiecej.
 • Brazylia: Aligator za kanapą

  Brazylijscy strażacy schwytali aligatora, który przypłynął z falą powodziową i "zamieszkał" za kanapą w domu w Parauapebas na północy Brazylii.

Filmy - Kanapa (8)