kanały

Artykuły - Kanały (92)

 • KUKE otwiera nowe kanały sprzedaży

  W 2018 roku Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych nie planuje wprowadzania nowych produktów, ale chce jak najbardziej dopasować obecną ofertę do potrzeb klientów. Firma chce otworzyć nowe kanały sprzedaży.
 • Porozumienie Polski, Czech i Słowacji ws. szlaku Odra, Łaba, Dunaj

  Porozumienie Polski, Czech i Słowacji ws. szlaku Odra, Łaba, Dunaj

  Udrożnienie żeglowności, połączenie jednym szlakiem wodnym trzech rzek: Odry, Łaby i Dunaju oraz aplikacja o środki unijne w tej sprawie - to cel porozumienia, które we wtorek w Warszawie podpisali odpowiedzialni za transport wodny ministrowie z Polski, Czech i Słowacji.
 • Cyfrowa rewolucja w bankowości. Zmieniają się sposoby komunikacji z klientem oraz kanały świadczenia usług

  Cyfrowa rewolucja w bankowości. Zmieniają się sposoby komunikacji z klientem oraz kanały świadczenia usług

  Tradycyjne formy kontaktu z bankiem tracą na rzecz mobilnych. Klienci chcą przez smartfony sprawdzać stan konta, robić przelew i kupować produkty. Eksperci oceniają, że płatności mobilne, które są dziś popularne wśród klientów indywidualnych, wkrótce wejdą także do firm. Nowe technologie pozwalają także dostosowywać ofertę dla klienta do jego indywidualnych potrzeb. Do tego w coraz większym stopniu wykorzystują zaawansowane algorytmy i technologię big data. Kluczowym problemem jest zapewnienie przy tym wszystkim bezpieczeństwa klientów, ich danych osobowych i środków.
 • Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  10 czerwca ruszyły zapowiadane kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Są to specjalne kanały uruchomione przez Telewizję Polsat, dedykowane transmisjom spotkań piłkarskich Euro 2016. Dostępne są u większości operatorów, ale wszędzie albo za dodatkową opłatą, albo przynajmniej uzyskanie dostępu wymaga przedłużenia umowy z operatorem. Widzowie zgłaszają skargi...
 • Rosyjska telewizja Russia Today utworzy kanał informacyjny po francusku

  Rosyjska telewizja Russia Today utworzy kanał informacyjny po francusku

  - Rosyjska telewizja Russia Today chce rozwinąć swój serwis francuskojęzyczny i szybko uruchomić kanał informacyjny z rosyjską wizję wydarzeń - poinformował szef Russia Today France Irakli Gaszesziladze.
 • Rewolucja w turystycznych kanałach cyfrowych

  Rewolucja w turystycznych kanałach cyfrowych

  Kanały cyfrowe, w tym media społecznościowe są drugim (po rekomendacji, w tym w szczególności rodziny i znajomych) źródłem pomysłów, jeżeli chodzi o wybór miejsca, gdzie chcemy pojechać na wakacje.Portale z porównywarkami stanowią najbardziej popularne i wpływowe źródło w poszukiwaniu wakacji.
 • Egipt: Ukończono budowę Nowego Kanału Sueskiego

  Egipt: Ukończono budowę Nowego Kanału Sueskiego

  Zakończono budowę Nowego Kanału Sueskiego, biegnącego równolegle do powstałego 145 lat temu pierwszego kanału. Nowa budowla przedstawiana jest jako czynnik zdynamizowania egipskiej gospodarki. Łączy Morze Czerwone ze Śródziemnym.
 • Elektrownia zasilana tłuszczem. Paliwo prosto z miejskiej kanalizacji

  Elektrownia zasilana tłuszczem. Paliwo prosto z miejskiej kanalizacji

  ​Co zrobić ze zwałami tłuszczu, które płynąc miejską kanalizacją zatykają ją równie skutecznie, jak nasze żyły? Tyler Durden z niezapomnianego "Podziemnego kręgu" wiedział, do czego wykorzystać wyrzucane do śmieci sadło. Jeszcze ciekawsze zastosowanie wymyślono w Londynie, gdzie powstaje opalana tłuszczem elektrownia.
 • 20 nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie

  20 nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie

  Cyfrowy Polsat uruchomił 20 nowych kanałów, w tym 4 stacje w jakości HD, wprowadził nowe pakiety, nowe usługi online, nowy sprzęt oraz nowe promocje. Przedstawiamy szczegóły nowej oferty.
 • Czy kanały premium są w tarapatach?

  Czy kanały premium są w tarapatach?

  Maciej Sojka, pierwszy prezes platformy cyfrowej n wielokrotnie mówił w wywiadach, że nie wierzy w przyszłość kanałów premium. Czy tego typu rozwiązanie ma przyszłość?

Filmy - Kanały (2)

 • Weneckie kanały mają teraz czystą wodę. Pojawiły się nawet ryby

  Najstarsi wenecjanie nie pamiętają takiej sytuacji. W związku z epidemią koronawirusa we Włoszech i zerowym ruchem turystycznym, w weneckich kanałach popłynęła czysta woda. Pojawiły się nawet ryby, których na co dzień próżno tam szukać. Jak mówią mieszkańcy, ruch turystyczny, restauracje, hotele itp. generują ogromną ilość zanieczyszczeń, które później, ze względu na brak w mieście kanalizacji, trafiają bezpośrednio do wody. Chyba żaden z wenecjan nie spodziewał się, że po tylu latach coś go jeszcze w mieście kanałów zaskoczy.
 • Ohyda! Góra tłuszczu wielkości autobusu!

  W kanale ściekowym w Kingston w południowo-zachodnim Londynie odkryto największą w historii Wielkiej Brytanii górę… tłuszczu. Ważąca 15 ton bryła miała wielkość piętrowego miejskiego autobusu. Powstała z tłustych odpadów żywnościowych i mokrych ręczników papierowych, beztrosko spłukiwanych przez mieszkańców w toaletach. Gdyby nie została odkryta na czas, mogłoby dojść do zapchania się kanałów, a w efekcie do powodzi na dużym obszarze!