kamper

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kamper (tytuł filmu 2016, reż. Łukasz Grzegorzek) ,

Artykuły - Kamper (14)

 • Kamperem na wakacje - ile to kosztuje?

  Kamperem na wakacje - ile to kosztuje?

  Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Na szczęście nie trzeba być właścicielem dobrze wyposażonego domu na kółkach, żeby móc spędzić czas w stylu wagabundy. Sprawdzamy ile kosztuje wypożyczenie kampera i co powinno znaleźć się na liście niezbędnego wyposażenia.
 • TomTom GO Camper - nowa nawigacja dla podróżujących kamperami

  TomTom GO Camper - nowa nawigacja dla podróżujących kamperami

  Firma TomTom wprowadza na polski rynek nowy produkt - nawigację GO Camper. Została ona stworzona aby pomóc podróżującym kamperami oraz z przyczepami kempingowymi przemieszczać się bez żadnych obaw.
 • Domy na kółkach? Te mają nawet garaże!

  Domy na kółkach? Te mają nawet garaże!

  W stosunku do samochodów kempingowych często nadużywa się określenia "dom na kółkach". W tym przypadku nie ma jednak ani krzty przesady...
 • Bimobil EX 460. Duży, terenowy kamper

  Bimobil EX 460. Duży, terenowy kamper

  Daimler przygotował właśnie ciekawą propozycję dla najbardziej wymagających nabywców, którzy nie mogą się już doczekać wakacyjnych wojaży.
 • Dobry sposób na tanie podróżowanie

  Dobry sposób na tanie podróżowanie

  ​Coraz więcej Polaków decyduje się na turystykę karawaningową. Rośnie zwłaszcza popularność kamperów, które są łatwiejsze w obsłudze i wygodniejsze niż przyczepy kempingowe. Choć koszt zakupu takiego pojazdu to nawet kilkaset tysięcy złotych, wydatek zwraca się dzięki tanim - a w niektórych przypadkach nawet darmowym - noclegom.
 • 20-tonowy pałac na kołach. Oto szczyt luksusu!

  20-tonowy pałac na kołach. Oto szczyt luksusu!

  ​Zapomnij o luksusie na kołach, który znałeś do tej pory. To, co zobaczysz teraz, nakrywa czapką Maybachy, Bentleye, Maserati i całą resztę. Przed tobą 20-tonowy miniaturowy pałac na kołach. Prawdziwe arcydzieło austriackich inżynierów.
 • 20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  Mówi się, że chłopiec od mężczyzny różni się tylko ceną i wielkością zabawek. Dziś mamy dla was coś z gatunku tych nieco większych właśnie. Terenową ciężarówkę, która przy okazji jest domem na czterech... a właściwie sześciu kołach.
 • Domy na kołach. Dobry sposób na turystykę?

  Kamper może być jak żaglówka albo jak luksusowy jacht z wyposażeniem o standardzie trudnym do wyobrażenia. Może być niewielkim pojazdem, albo kolosem, do prowadzenia którego trzeba mieć prawo jazdy na ciężarówkę.