kampania reklamowa

Artykuły - Kampania reklamowa (97)

 • Sportsmenki w koronkowej bieliźnie, czyli nietypowa kampania reklamowa

  Sportsmenki w koronkowej bieliźnie, czyli nietypowa kampania reklamowa

  Wydawać by się mogło, że w reklamach widzieliśmy już wszystko. Producenci prześcigają się jednak w pomysłach, aby trafić w gusta coraz bardziej wybrednych odbiorców. Tym razem sportsmenki wystąpiły w skąpej koronkowej bieliźnie, prezentując siebie podczas treningu dyscyplin, które uprawiają.
 • FAZ: Polska nie musi się wstydzić swoich produktów

  FAZ: Polska nie musi się wstydzić swoich produktów

  W ponadregionalnej Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) ukazały się dwa artykuły obrazujące sytuację gospodarczą Polski i problemy związane z polskim pochodzeniem eksportowanych na Zachód towarów. "Czy są to autobusy, wódka czy też kosmetyki - produkty z kraju sąsiada cieszą się w Niemczech rosnącym powodzeniem" - podkreśla Frankfurter Allgemeine Zeitung.
 • Unilever wygrał w sądzie spór o reklamę zupek błyskawicznych

  Unilever, właściciel marki Knorr, wygrał w czwartek w Sądzie Najwyższym spór z Tan Viet International, firmą produkującą azjatyckie zupy błyskawiczne. Sąd uznał, że kampania reklamowa "Przygodożercy" nie naruszyła dobrego imienia producenta azjatyckich zupek.
 • Zaskakująca kampania reklamowa domu mody Lanvin

  Zaskakująca kampania reklamowa domu mody Lanvin

  Klip reklamowy Lanvin zaczyna się jak każdy inny promujący luksusowy dom mody. Nagle jednak pojawia się okienko programu Skype i do głosu dochodzi projektant marki - Alber Elbaz. To już kolejna zaskakujące reklama Lanvin w ostatnim czasie.
 • Zegarek dla tych, którzy czasu nie liczą

  Zegarek dla tych, którzy czasu nie liczą

  Na rynku pojawił się nowy zegarek marki Becomb zaprojektowany przez Leviego Maestro. Jest to coś więcej niż zegarek.
 • Banki ukarane za wprowadzanie w błąd

  Banki ukarane za wprowadzanie w błąd

  Wprowadzająca w błąd kampania reklamowa, zwlekanie z przekazywaniem do BIK informacji o spłacie kredytu czy niedozwolone klauzule w umowach o kredyt hipoteczny - to przykłady praktyk zakwestionowanych przez Prezes UOKiK u trzech banków. Suma nałożonych kar to ponad 6,5 mln zł
 • Nieustraszeni z Narodowego w reklamie

  Nieustraszeni z Narodowego w reklamie

  Nieustraszeni Bohaterowie ze Stadionu Narodowego, którzy podczas meczu Polska - Anglia dostarczyli całej Polsce niecodziennych emocji, wzięli udział w kampanii reklamowej.
 • Bogusław Linda reklamuje

  Bogusław Linda reklamuje

  1 października ruszyła najnowsza kampania reklamowa jednego ze środków farmaceutycznych. Bohaterem spotu jest wybitny aktor Bogusław Linda, którego możemy obecnie oglądać w serialu "Paradoks".
 • Te buty miały zrewolucjonizować świat

  Te buty miały zrewolucjonizować świat

  Niewiele ponad 20 lat temu na rynku pojawiły się kolorowe buty do biegania, które dzięki temu, że nie posiadały sznurówek miały zrewolucjonizować świat. Misja nie powiodła się, ale buty z serii Puma Disc jako lifestyle'owa ikona zwariowanych lat 90' do dziś mają swoich wiernych fanów na całym świecie.
 • Państwu trudno przebić taką kampanię reklamową jak Amber Goldu

  Instytucjom publicznym ze względu na ograniczony budżet trudno byłoby przebić kampanię reklamową taką, jaką miała Amber Gold - powiedziała w czwartek PAP Katarzyna Mazurkiewicz z biura prasowego KNF. Jesienią ma ruszyć kampania informacyjna nt. parabanków.