kamizelki

Artykuły - Kamizelki (26)

 • Technologie: Rewolucyjna ciecz rodem z Polski

  Technologie: Rewolucyjna ciecz rodem z Polski

  Twórcy specjalnej cieczy, która błyskawicznie twardnieje pod wpływem uderzenia i może znaleźć zastosowanie m.in. w kamizelkach kuloodpornych, liczą, że w tym roku uda im się zakończyć proces komercjalizacji wynalazku. Polskim rozwiązaniem interesują się firmy z całego świata.
 • Rowerzysta bezpieczny, to rowerzysta widoczny

  Rowerzysta bezpieczny, to rowerzysta widoczny

  120 kamizelek odblaskowych i 150 kompletów oświetlenia roweru rozdali w listopadzie policjanci z Lęborka. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa rowerzystów na terenach wiejskich. Patronat nad akcją objął WORD Słupsk, zestawy zakupiła Fundacja Św. Krzysztofa z Wrocławia.
 • CBA przekazuje sprzęt policji i ABW

  Kamizelki kuloodporne oraz materiały pirotechniczne wartości ponad 200 tys. zł trafią z magazynów CBA do policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - poinformował rzecznik biura Jacek Dobrzyński .
 • Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Tradycyjny czarny garnitur, stanowiący jedynie tło dla wymyślnej kreacji Panny Młodej, odchodzi do lamusa. Pan Młody powinien być równie szykowny jak jego przyszła małżonka. W tym sezonie męska moda ślubna stawia na oryginalność, kolor, egzotyczny wzór.
 • Nawigacja satelitarna pomaga pilnować dzieci

  Przedszkolaki w kilku gminach regionu Dalarna w środkowej Szwecji jako pierwsze w kraju otrzymały odblaskowe kamizelki z nadajnikami nawigacji satelitarnej GPS. Dzięki temu opiekunowie mogą lepiej kontrolować dzieci podczas spacerów lub wycieczek do lasu.
 • Tysiące kamizelek dla dzieci od kibiców Lecha

  Tysiące kamizelek dla dzieci od kibiców Lecha

  Niezwykle cenna inicjatywa poznańskich kibiców doczekała się finału. Członkowie stowarzyszenia "Wiara Lecha" wręczyli przedszkolakom z całej Wielkopolski aż 52 tysiące odblaskowych kamizelek.

Filmy - Kamizelki (1)

 • Odblaskowe kamizelki

  Obowiązek jazdy w odblaskowych kamizelkach dla rowerzystów i motocyklistów to dodatkowy element podnoszący bezpieczeństwo na polskich drogach - mówi minister transportu Jerzy Polaczek.