Kamil Syprzak

Artykuły - Kamil Syprzak (86)

Filmy - Kamil Syprzak (11)

 • Kamil Syprzak o przyszłości w Barcelonie. Wideo

  - Na chwilę obecną wyraźnych sygnałów ze strony klubu nie było, ale nie miałem też takich, że ze mnie rezygnują. Na pewno nie będę czekał do ostatniej chwili. Rozmowy z innymi klubami również są prowadzone - powiedział reprezentant Polski w piłce ręcznej Kamil Syprzak, któremu kończy się kontrakt w Barcelonie.
 • Kamil Syprzak: Pierwszy mecz w Rio nadchodzi wielkimi krokami!. Film

  - Lot do Brazylii był bardzo komfortowy. Każdy z nas na pewno myśli już o starciu z Brazylią, pierwszy mecz w Rio nadchodzi wielkimi krokami! - mówi Kamil Syprzak, obrotowy reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" zmierzą się z reprezentacją gospodarzy igrzysk 2016 już w niedzielę 7 sierpnia. Początek meczu o 21.40 czasu polskiego.
 • Kamil Syprzak po meczu z Holandią. Film

  Kamil Syprzak, obrotowy reprezentacji Polski, po wyjazdowym meczu z Holandią, przegranym 24-25. Mimo tej porażki "Biało-czerwoni" awansowali do przyszłorocznych mistrzostw świata piłkarzy ręczni, ponieważ w pierwszym meczu zwyciężyli 27-21.
 • Kamil Syprzak: Bieglerowi też zawdzięczamy ten sukces

  - Praca, która wykonaliśmy za trenera Bieglera, to był kawał dobrej roboty i na pewno jemu też zawdzięczamy ten sukces - powiedział obrotowy Orłów Kamil Syprzak. "Biało-czerwoni" awansowali do IO w Rio de Janeiro.