kajdanki

Artykuły - Kajdanki (17)

 • Kajdanki i inne gadżety

  Kajdanki i inne gadżety

  Jeszcze nie tak dawno erotyczne akcesoria uważane były za oznakę rozwiązłości. Dziś seksuolodzy polecają je parom, bo wzmacniają więź między kochankami.
 • Zwiąż mnie! ...czyli kilka słów o seksie sado-maso

  Zwiąż mnie! ...czyli kilka słów o seksie sado-maso

  Jeśli lubisz łóżkowe zabawy z użyciem kajdanek, pejczyków, albo po prostu kręci cię wymierzanie klapsów partnerce, wcale nie znaczy że jesteś dewiantem. Do praktyk sado-maso przyznaje się bowiem coraz więcej osób.
 • Policjanci brutalnie pobili skutego w kajdanki

  Prokuratura w Brukseli wszczęła śledztwo w sprawie zachowania policjantów, którzy brutalnie zaatakowali skutego w kajdanki mężczyznę. Zajście wyszło na jaw po tym, jak jeden z sąsiadów sfilmował je z okna i umieścił nagranie w internecie.
 • USA: Kajdanki, więzienie, deportacja - to może spotkać również ciebie

  USA: Kajdanki, więzienie, deportacja - to może spotkać również ciebie

  Ania mieszkała w USA kilka lat. Legalnie pracowała, rozliczała się z podatków. Wróciła do kraju. Po paru latach w Polsce postanowiła ponownie odwiedzić Amerykę. Dostała wizę, wsiadła w samolot i wylądowała na lotnisku JFK. Jednak tym razem została zakuta w kajdanki i odesłana do kraju.
 • Sensacyjne zatrzymanie bandyty. Rozerwał kajdanki

  Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali Krzysztofa M. - lidera "zbrojnego ramienia" zorganizowanej grupy przestępczej z Pruszkowa - poinformowała Komenda Główna Policji.
 • Gaz i kajdanki na imprezie

  Gaz i kajdanki na imprezie

  Do uzgodnień międzyresortowych trafił projekt nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, przygotowany w resorcie spraw wewnętrznych. Zastąpi ona przestarzałą regulację z 1997 roku (Dz.U. nr 106, poz. 680 z późn. zm.). - Z oczywistych względów największe zagrożenie dla bezpieczeństwa i porządku publicznego niosą ze sobą mecze piłki nożnej. To zadecydowało o ich szczególnym traktowaniu w projekcie - wskazuje nadkomisarz Dariusz Dymiński z Komendy Głównej Policji.
 • Polki lubią seks-gadżety

  Polki lubią seks-gadżety

  Polacy coraz częściej wyrażają potrzebę urozmaicania sobie życia seksualnego. Czy oznacza to, że nasz seks staje się nudny? A może dążymy do wyrafinowania tej miłej sfery życia?
 • Chciał jej ściągnąć kajdanki

  Chciał jej ściągnąć kajdanki

  Niedawno informowaliśmy o ślubie raperki Remy Ma, który miał się odbyć w nowojorskim więzieniu w poniedziałek (12 maja). Do ceremonii nie doszło, gdyż przyszły mąż wokalistki próbował przemycić kluczyk do kajdanek.
 • Premier: Nie chciałem, by Blidzie założono kajdanki

  Premier: Nie chciałem, by Blidzie założono kajdanki

  - Osobiście poprosiłem, by ze względu na to, że pani Barbara Blida jest kobietą, przeszukanie odbyło się możliwie kulturalnie, bez poniżania jej godności. Nie chciałem, by wzorem gangsterów, była ona skuwana kajdankami czy rzucana na ziemię - mówi w rozmowie z "Wprost" premier Jarosław Kaczyński.
 • CBA nie ma prawa zakuwać w kajdanki

  Rozporządzenie, które pozwala funkcjonariuszom CBA zakuwać ludzi w kajdanki nawet wtedy, gdy nie stawiają oporu, jest sprzeczne z konstytucją i ustawą o CBA, uważa rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski, informuje "Życie Warszawy".