Kaja Śródka

Artykuły - Kaja Śródka (2)

Filmy - Kaja Śródka (5)

 • Kaja Śródka: Jako rozrywkowy rodzic w te wakacje zabiorę synka na sopockie plaże

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze. Kaja Śródka znana jest z zamiłowania do podróży. Po urodzeniu dziecka nie zarzuciła swojej pasji. Nadal chętnie wyjeżdża nie tylko zawodowo, lecz także prywatnie, nie boi się też zabierać synka Teodora ze sobą. Już kilka miesięcy po porodzie wybrała się z partnerem Patrykiem Mikiciukiem i synkiem do Indonezji. Także podczas tegorocznych wakacji planuje podróże z dzieckiem. – Chcemy smyknąć na Mykonos. To jest takie miejsce, które odwiedzam od lat X i co roku staram się tam być. A młodego wcześniej będziemy ciągać pewnie jako rozrywkowi rodzice po plażach sopockich, open’erach. Nad naszym polskim morzem także planujemy jakoś spędzić czas – mówi Kaja Śródka.
 • Kaja Śródka projektuje frak dla swojego synka. Ślubu na razie nie planuje

  Dziecko Kai Śródki i Patryka Mikiciuka przyjdzie na świat w kwietniu. Projektantka szykuje też już pierwsze kreacje dla swojego synka. – Oczywiście, że "fasol" będzie miał swój pierwszy frak; to jest przecież jasne, że mały nowo narodzony potwór musi być we fraku - mówi. Dla Kai Śródki ciąża to wspaniały okres, choć pełen wyrzeczeń i trudności. – Kobiety w ciąży stają się lekko odmóżdżone. Fizycznie czuję się bardzo dobrze, ale to prawda, że w ostatnim miesiącu pojawia się lekki odpał, rozkojarzenie - opowiada. Chociaż Kaja Śródka zaręczyła się ze swoim partnerem, ślubu na razie brać nie zamierza. – Nie wiem, dlaczego w naszym kraju za kontrowersyjne uważa się zaręczyny bez planowania ślubu. "Ale jak to, po co się zaręczać i nie brać ślubu?" Po to, żeby móc mówić o swojej ukochanej osobie czy partnerze jako o narzeczonym! - wyjaśnia.
 • Seksowny wygląd według Kai Śródki

  Kaja Śródka podpisuje się pod stwierdzeniem, że najseksowniejsza jest... naturalność. - Chciałabym powiedzieć, że czuję się sexy w szpilkach i sukienkach, ale tak nie jest - mówi projektantka.
 • Kaja Śródka: W modzie szukam jakości

  Dla mnie w modzie liczy się przede wszystkim znakomita jakość. Uwielbiam też przełamywanie formy i konwenansów - mówi Kaja Śródka, która w rozmowie z nami chwaliła również poziom pokazów na gali finałowej 4. edycji Fashion Designer Awards.