Kaja Paschalska

Artykuły - Kaja Paschalska (83)

 • Kaja Paschalska wyda nową płytę. Zdradziła plany!

  Kaja Paschalska wyda nową płytę. Zdradziła plany!

  Kaja Paschalska jest znana ze swojej roli w serialu "Klan". Jednak zawodową przyszłość wiąże z muzyką. Zdradziła, że planuje wydać kolejną płytę.
 • Kaja Paschalska opowiedziała o karierze muzycznej. Co planuje?

  Kaja Paschalska opowiedziała o karierze muzycznej. Co planuje?

  Kiedyś przyznała, że przywiązała się do swojej serialowej bohaterki w "Klanie". Jednak zawodową przyszłość wiąże ze śpiewem. "To moja pasja" - mówi Kaja Paschalska.
 • Kaja Paschalska pokazuje nogi

  Kaja Paschalska pokazuje nogi

  Kaja Paschalska od wielu lat wciela się w postać Oli Lubicz w telenoweli „Klan”. Teraz postanowiła przypomnieć o swoim innym sukcesie.
 • Kaja Paschalska rozstała się z chłopakiem

  Kaja Paschalska rozstała się z chłopakiem

  Kaja Paschalska rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Oli Lubicz w telenoweli „Klan”. Wiele wskazuje na to, że 34-latka rozstała się właśnie z ukochanym!
 • Kaja Paschalska w oryginalnej stylizacji

  Kaja Paschalska w oryginalnej stylizacji

  Kaja Paschalska już od dawna nie jest grzeczną dziewczynką, ale dla większości telewidzów wciąż pozostaje rezolutną Olą Lubicz.
 • VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

  VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

  Kiedy w 2017 roku wiadomość o zejściu się Kai Paschalskiej z VNM-em obiegła polskie media, niektórzy zastanawiali się, czy to nie najbardziej zaskakujący związek w polski show-biznesie. W 2019 roku para po raz pierwszy zaprezentowała się w we wspólnym utworze. Raper zapowiada natomiast, że to nie koniec ich działalności.
 • VNM "Tomek": Kaja Paschalska w teledysku swojego chłopaka. Zobacz klip

  VNM "Tomek": Kaja Paschalska w teledysku swojego chłopaka. Zobacz klip

  Do sieci trafił nowy teledysk VNM-a "Tomek", w którym pojawiła się również jego dziewczyna Kaja Paschalska. Klip promuje nadchodzący album rapera "Czuz Tu Daj Najs".
 • Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem

  Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem

  Kaja Paschalska zdobyła popularność dzięki roli rezolutnej Oli Lubicz w serialu „Klan”. Gdy na planie padł pierwszy klaps, miała zaledwie jedenaście lat.
 • Kaja Paschalska eksponuje ciążowy brzuszek

  Kaja Paschalska eksponuje ciążowy brzuszek

  32-letnia Kaja Paschalska od wielu lat jest związana z serialem „Klan”. W postać Oli Lubicz wciela się od 1997 roku.
 • Kaja Paschalska z ciążowym brzuszkiem!

  Kaja Paschalska z ciążowym brzuszkiem!

  Kaja Paschalska od wielu lat wciela się w postać Oli Lubicz w telenoweli „Klan”. Pracę przed kamerą rozpoczęła jako jedenastolatka.

Filmy - Kaja Paschalska (2)

 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Takiej Lany Del Rey jeszcze nie widzieliście!

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kreacją Beyonce w przeboju "Single Ladies" podbiła serca nie tylko Polaków, ale i Brytyjczyków! O jej energetycznym wcieleniu napisał nawet brytyjski "The Mirror". Dziennikarze docenili talent, doskonałą figurę i niebanalną urodę wokalistki. W tym tygodniu Kaja Paschalska zaprezentuje kolejną, sceniczną niespodziankę. Przeistoczy się w Lanę Del Rey i zaśpiewa piosenkę "Blue Jeans". Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym niełatwym zdaniem! Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w najbliższą sobotę 25 kwietnia, o godzinie 22. w POLSACIE!
 • Kaja Paschalska: Nie popadłam w rutynę

  Dla mnie "Klan" to jedna wielka przygoda, która stała się po prostu częścią mojego życia. Czułabym się bardzo dziwnie, gdyby ten serial nagle się skończył - mówi serialowa Ola Lubicz.