Kabaret Ani Mru Mru

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kabaret Ani Mru Mru (Film (2006)) ,

Artykuły - Kabaret Ani Mru Mru (20)

 • Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Zanim został gwiazdą kabaretu, pracował jako nauczyciel. Na scenie występuje od prawie 20 lat. Z Michałem Wójcikiem (który nie jest jego bratem) i Waldemarem Wilkołkiem stworzył kultowy tercet. 5 stycznia 2019 roku Marcin Wójcik skończył 45 lat.
 • Wszystko, co mnie kręci!

  Wszystko, co mnie kręci!

  Z zawodu nauczyciel WF, z powołania satyryk. Pozostawiony pięć minut bez uwagi natychmiast zaczyna o nią zabiegać. SHOW zdradza, kto się na niego obraził za dowcipy i w jakich sprawach... nie ma z nim żartów.
 • Piłkarska Gala Kabaretowa

  Piłkarska Gala Kabaretowa

  Włączając się w narodowe przygotowania do Euro 2012 satyrycy zapraszają na generalną rozgrzewkę przed mistrzostwami. O jej kulisach i swojej futbolowej pasji mówi Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru
 • Jubileusz Cezarego Pazury

  Jubileusz Cezarego Pazury

  Kabaretowe show z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury odbędzie się 15 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Znany aktor, reżyser i komik świętować będzie wraz z przyjaciółmi z planu i zza kulis.
 • Tomasz Lis... dubbinguje

  Tomasz Lis... dubbinguje

  Już 17 września usłyszymy Tomasza Lisa w kinie. Postać, którą zdubbingował dziennikarz w animowanym filmie o dwóch psach - "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D", będzie olbrzymią niespodzianką, zwłaszcza dla dorosłych widzów.
 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.
 • Autoreklama Ani Mru-Mru

  Autoreklama Ani Mru-Mru

  Kabaret Ani Mru-Mru z właściwym sobie wdziękiem zachęca swoich fanów do kupienia jubileuszowego DVD z okazji dekady istnienia formacji - zobacz!
 • Konkurs na 10-lecie Ani Mru-Mru!

  Konkurs na 10-lecie Ani Mru-Mru!

  Kabaret Ani Mru Mru ma już 10 lat i z pewnością zasłużył sobie na miano kultowego. Znakomite skecze jubileuszowe możecie oglądać na nowym DVD!
 • Najlepsze są sprośne dowcipy

  Najlepsze są sprośne dowcipy

  Polaków najbardziej śmieszą sprośne dowcipy. Wiadomo, że już nikt się nie śmieje z dowcipów, że jechał sobie Polak, Rusek i Niemiec i coś tam się stało aż mu walonki spadły - przekonują członkowie kabaretu Ani Mru-Mru.
 • Ani Mru Mru na Alei Gwiazd

  Ani Mru Mru na Alei Gwiazd

  25 czerwca fani będą mieli okazję spotkać się z kabaretem Ani Mru Mru w Ruchomej Alei Gwiazd we Wrocławiu. A wcześniej obejrzeć dwa kabaretony na scenie Radia Aplauz.

Filmy - Kabaret Ani Mru Mru (5)