juwenalia

Artykuły - Juwenalia (15)

 • Alternatywa dla juwenaliów? Funky Tank prezentuje hymn studentów

  Alternatywa dla juwenaliów? Funky Tank prezentuje hymn studentów

  Grupa Funky Tank, prowadzona przez Zbyszka Bieniaka (na co dzień wokalisty zespołu Jary Oddział Zamknięty), wydała singel "Party In the Night" promujący ich najnowszą płytę.
 • Juwenalia Krakowskie 2014: Sprawdź program!

  Juwenalia Krakowskie 2014: Sprawdź program!

  Rozliczne koncerty, barwny korowód i doskonała zabawa - w dniach 12-18 maja krakowscy żacy po raz 50. symbolicznie przejmą władzę nad miastem.
 • Najważniejszy koncert Juwenaliów Krakowskich już w czwartek!

  Najważniejszy koncert Juwenaliów Krakowskich już w czwartek!

  W czwartek, 9 maja, na terenie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ odbędzie się Wielki Koncert Plenerowy, podczas którego nie zabraknie rockowej energii - przed krakowską publicznością wystąpi zwycięzca DachOOFka Festival: Pancakes, a także Lao Che, Coma oraz Kult.
 • Prawdziwe wybory sztucznego biustu

  Prawdziwe wybory sztucznego biustu

  Wiosenne ferie amerykańskich studentów przeszły już do legendy. Każdy, kto oglądał amerykańskie komedie, gdzie akademiki i bractwa grały główną rolę wiedzą, że potrafią się bawić, jak mało kto.
 • Juwenalia: Efekt inżyniera Mamonia?

  Juwenalia: Efekt inżyniera Mamonia?

  Kiedy w maju na plakacie promującym koncert pojawiają się nazwy takich zespołów, jak Kult, Strachy Na Lachy, Coma, Akurat czy Happysad, to wiadomo, że w twoim mieście odbywają się juwenalia. Zamknięta i powtarzalna, zahaczająca o monotonię, lista juwenaliowych gwiazd spowodowała jednocześnie ukucie niekoniecznie chwalebnego terminu "juwenalia rock".
 • Juwenalia Krakowskie: poznaj szczegóły

  Juwenalia Krakowskie: poznaj szczegóły

  W dniach 15-20 maja Kraków opanują studenci. Tradycyjnie nie zabraknie koncertów, tańców pod sceną, wspólnego śpiewania, występów kabaretów czy wyborów najmilszej studentki.
 • Apocalyptica na krakowskich Juwenaliach

  Apocalyptica na krakowskich Juwenaliach

  Grająca metal na wiolonczelach fińska grupa Apocalyptica będzie gwiazdą krakowskich Juwenaliów.
 • Microsoft na Krakowskich Juwenaliach

  Microsoft na Krakowskich Juwenaliach

  21. maja ekipa Microsoft Polska zaparkuje na Krakowskich Juwenaliach. Odwiedzający wnętrze ogromnej ciężarówki będą mieli okazję zakosztować połączenia atmosfery rodem z polskiego Helu oraz nowych technologii. Czy warto do nas zajrzeć? Zobaczcie sami.
 • Guano Apes zagra w Białymstoku

  Guano Apes zagra w Białymstoku

  Niemiecka grupa rockowa Guano Apes będzie główną gwiazdą Juwenaliów w Białymstoku. Koncert odbędzie się 20 maja.
 • Juwenalia: Kogo nie było, ten...

  Juwenalia: Kogo nie było, ten...

  Coma, Dick4Dick, Farben Lehre, Happysad, Hey, Lao Che, Myslovitz, Please The Trees, Strachy na Lachy, Tworzywo Sztuczne - to tylko niektóre z gwiazd, których muzyki można było posłuchać podczas Juwenaliów Krakowskich. Z ogromną przyjemnością zresztą.

Filmy - Juwenalia (1)

 • Juwenalia dzień po dniu

  Kult, Coma, Strachy na Lachy, Happysad, Myslovitz, Czesław Śpiewa, Hey - to tylko namiastka tego, co nas czeka w trakcie Juwenaliowych koncertów. Na scenach zagra absolutna czołówka polskich gwiazd muzycznych. Organizatorzy imprezy obiecują dobrą zabawę i kilka niespodzianek.