Justyna Jeger-Nagłowska

Artykuły - Justyna Jeger-Nagłowska (5)

 • Żona Borysa Szyca źle zniosła aferę wokół Zatoki Sztuki

  Żona Borysa Szyca źle zniosła aferę wokół Zatoki Sztuki

  Justyna Nagłowska, żona Borysa Szyca i świeżo upieczona mama ich synka Henryka, przeżywa ostatnio trudne chwile. Wszystko przez aferę, która rozpętała się po emisji filmu "Nic się nie stało" - o szajce pedofilskiej w Trójmieście. Jego autor zaapelował do Szyca, by ten ujawnił informacje na temat tego, co działo się w klubie Zatoka Sztuki. Choć aktor zapewnia, że nie był świadkiem przestępstw, zarówno on, jak i jego żona od kilku dni dostają nienawistne wiadomości, a nawet groźby śmierci. Ten hejt mocno odbił się na zdrowiu Nagłowskiej.
 • Borys Szyc został ojcem. Jego żona opublikowała nowe zdjęcie ich syna

  Borys Szyc został ojcem. Jego żona opublikowała nowe zdjęcie ich syna

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska niedawno zostali rodzicami! Mały Henio przyszedł na świat 21 marca i od razu skradł serca szczęśliwej pary. Teraz żona aktorka opublikowała najnowsze zdjęcie syna, dołączając do niego osobisty wpis.
 • Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska 1 stycznia 2019 roku ogłosili zaręczyny. Teraz para podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejną radosną nowiną – spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka!
 • Justyna Nagłowska przygotowuje się do ślubu z Borysem Szycem

  Justyna Nagłowska przygotowuje się do ślubu z Borysem Szycem

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska znają się od wielu lat, a od pięciu tworzą szczęśliwą parę. W międzyczasie pokonali kryzys związany z uzależnieniem aktora.
 • Szczere wyznanie partnerki Borysa Szyca

  Szczere wyznanie partnerki Borysa Szyca

  Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Aktor i projektantka wspierają się w trudnych chwilach i wspólnie wychowują dzieci.

Filmy - Justyna Jeger-Nagłowska (1)

 • Justyna Nagłowska zdradziła jak wyglądają przygotowania do ślubu z Borysem Szycem

  Justyna Nagłowska i Borys Szyc są zaręczeni od początku tego roku. Dziennikarka zdradziła jak wyglądają przygotowania do wyjątkowego dnia. - To jest sytuacja między mną a moją ukochaną osobą, więc trampki - czemu nie? - stwierdziła. Dodała również, że para nie zamierza organizować hucznej ceremonii. - My już jesteśmy rodziną i zaczynamy trochę od drugiej strony - dodała.