Jupp Heynckes

Artykuły - Jupp Heynckes (97)

Filmy - Jupp Heynckes (5)

 • Real - Bayern 2-2. Heynckes po meczu. Wideo

  Po wygranej 2-1 w Monachium Real Madryt zremisował u siebie 2-2 z Bayernem i awansował do finału Ligi Mistrzów. - Jeśli popatrzymy na oba mecze, oczywiście byliśmy lepszą drużyną. Jednak nie zdołaliśmy dotrzeć do finału. Jestem bardzo, bardzo rozczarowany wynikiem. Oba zespoły rozegrały piękny mecz. To był pokaz futbolu, mecz na światowym poziomie. Dominowaliśmy, a Real powinien podziękować Keylorowi Navasowi za jego spektakularny występ - mówił trener Bayernu Jupp Heynckes. Szkoleniowiec był pytany m.in. o zmianę w końcówce Jamesa Rodrigueza na Javiego Martineza. - Im bliżej końca meczu, był coraz bardziej zmęczony i wolniejszy. Dodatkowo potrzebowałem wysokiego piłkarza. Ale James rozegrał bardzo dobry mecz - podkreślił Heynckes.
 • Heynckess po 1-2 z Realem. Wideo

  Trener Bayernu Jupp Heynckes po porażce z Realem 1-2: Na koniec muszę powiedzieć, że mieliśmy tak wiele szans na zdobycie gola, ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. Rzadko się zdarza, by na tym poziomie stworzyć tyle szans. Również rzadko się zdarza, by klub taki jak Real Madryt dopuścił do tak wielu szans pod własną bramką. Nie byliśmy skuteczni pod bramką tak jak do tego przyzwyczailiśmy. Ci którzy mnie znają, i myślę, że moi zawodnicy myślą podobnie, wiedzą, że spróbujemy jeszcze raz. W Madrycie wszystko się może zdarzyć, łącznie z poprawą rezultatu z pierwszego meczu. Jesteśmy w stanie nie tylko kreować sytuacje, ale też strzelać gole. To jest wręcz nasz obowiązek, więc powinniście poczekać. To jest półfinał, który składa się z dwóch meczów, dopiero po drugim jest wynik końcowy. Oczywiście Real ma wielką przewagę po wygranej u nas, ale sądzę, że przegraliśmy niezasłużenie i powinniśmy wygrać ten mecz. To powoduje, że jestem lekkim optymistą przed rewanżem.
 • Sevilla - Bayern 1-2. Montella i Heynckes po meczu. Wideo

  Bayern Monachium, z Robertem Lewandowskim w składzie, wygrał 2-1 na wyjeździe z Sevillą w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. - Bayern miał piłkę więcej niż my, ale nie był groźny - mówił trener Sevilli Vincenzo Montella. - W drugiej połowie gra była wyrównana, ale nie mieliśmy już siły w kontrataku - dodał. - Trener Bayernu Jupp Heynckes podkreślił, że psychologicznie bardzo ważne było zdobycie bramki w pierwszej połowie. - W drugiej kontrolowaliśmy grę. Zaczęliśmy grać dobrą piłkę i jesteśmy zadowoleni z wyniku. Może Sevilla nie ma tak wielkiej historii jak pozostali ćwierćfinaliści, ale ma wielką zdolność i siłę wygrywania. To zwycięstwo ma dla nas wielką wartość - podkreślił Heynckes.
 • Jupp Heynckes znowu trenuje Bayern. Wideo

  Pierwszy trening Bayernu Monachium pod wodzą Juppa Heynckesa.