Julia Wróblewska

Synonimy:
Wróblewska Julia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Julia Wróblewska (51)

 • Julia Wróblewska pozuje w bikini

  Julia Wróblewska pozuje w bikini

  Julia Wróblewska nie jest już małą dziewczynką! Ostatnio podzieliła się z fanami gorącą fotką z...basenowej szatni. Aktorka pozuje ubrana jednie w bikini, a towarzyszy jej tajemniczy ukochany. Ostatnimi czasy chłopak nie odstępuje jej nawet na krok!
 • Julia Wróblewska w stroju kąpielowym. Jej figura zachwyca!

  Julia Wróblewska w stroju kąpielowym. Jej figura zachwyca!

  Aktorka Julia Wróblewska wybrała się na wakacje do kameralnej miejscowości nad polskim morzem. Przy okazji pochwaliła się zjawiskową figurą w kostiumie kąpielowym.
 • Julia Wróblewska w objęciach chłopaka

  Julia Wróblewska w objęciach chłopaka

  Julia Wróblewska nie zamierza kryć się ze swoim szczęściem – 21-latka od kilku miesięcy jest zakochana. Ostatnio pochwaliła się szczególnym zdjęciem z chłopakiem.
 • Julia Wróblewska opowiedziała o pocałunku z Rafałem Szatanem

  Julia Wróblewska opowiedziała o pocałunku z Rafałem Szatanem

  Julia Wróblewska była w poniedziałek, 1 czerwca, gościem instagramowego programu Joanny Koroniewskiej oraz Macieja Dowbora. Podczas rozmowy opowiadała o kulisach pracy na planie serialu "M jak miłość", w którym gra postać Zosi. Wróblewska wróciła wspomnieniami do wątku, w którym jej bohaterka ma romans ze starszym mężczyzną, którego grał Rafał Szatan.
 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!
 • Julia Wróblewska: W show-biznesie trudno o przyjaźń

  Julia Wróblewska: W show-biznesie trudno o przyjaźń

  Film "Tylko mnie kochaj", w którym zagrała w duecie z Maciejem Zakościelnym otworzył jej drzwi do aktorskiej kariery. Julia Wróblewska miała wtedy osiem lat. Dorastała na planie zdjęciowym, a kolejne wyzwania aktorskie są dla niej chlebem powszednim.
 • Julia Wróblewska pochwaliła się zgrabną sylwetką

  Julia Wróblewska pochwaliła się zgrabną sylwetką

  Julia Wróblewska była swego czasu najpopularniejszą polską aktorką dziecięcą. Dziś jest już dorosła i głośno mówi o cenie, jaką za to zapłaciła.
 • Julia Wróblewska oryginalnie o koronawirusie

  Julia Wróblewska oryginalnie o koronawirusie

  W obliczu koronawirusa większość polskich gwiazd zachowuje zdrowy rozsądek. Swoich fanów odsyłają do ustaleń ekspertów, sami zostają zaś w domach.
 • Jak gwiazdy wyglądały na swoich studniówkach?

  Jak gwiazdy wyglądały na swoich studniówkach?

  Przełom stycznia i lutego to półmetek sezonu studniówkowego. Choć na przestrzeni lat bale maturzystów zupełnie zmieniły swój charakter, wciąż pozostają ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi.
 • Julia Wróblewska: Bez nich się nie ruszam

  Julia Wróblewska: Bez nich się nie ruszam

  Julia Wróblewska nie rusza się z domu bez torebki, jednak czasem, np., kiedy idzie do lasu, z wygody stawia na plecak. Niezależnie od tego, na co się zdecyduje - zawsze ma przy sobie słuchawki. "Słuchawki to jest moja przestrzeń osobista" - mówi aktorka.

Zdjęcia - Julia Wróblewska (3)

Filmy - Julia Wróblewska (18)

 • Julia Wróblewska: Potrzebowałam pomocy

  Julia Wróblewska nie wstydzi się tego, że z powodu problemów, z którymi się zmaga, zdecydowała się na psychoterapię. Aktorka podkreśla, że spotkania ze specjalistą pomagają spojrzeć na życie z innej perspektywy, uczą skutecznej walki ze stresem i radzenia sobie z presją.
 • Julia Wróblewska planuje wyjazd do Hiszpanii?

  Julia Wróblewska kocha Hiszpanię. Od wielu lat uczy się języka oraz poznaje kolejne zakątki kraju. Aktorka przyznaje, że w przyszłości nie wyklucza nawet przeprowadzki. - Jeśli nie wyjdzie mi w Polsce, wyjadę tam - powiedziała. - Jestem taką osobą, która nie potrafi ustać w jednym miejscu. Ciągnie mnie do podróży - dodała.
 • Maciej Zakościelny o psychoterapii Julii Wróblewskiej

  Maciej Zakościelny w 2006 roku wraz z 6-letnią wówczas Julią Wróblewską wystąpił w filmie "Tylko mnie kochaj". Dla małej Julki był to kinowy debiut. W wywiadzie dla Wideoportalu 20-letnia dziś aktorka wspominała ten okres jako niezwykle traumatyczny. Wówczas nikt nie pomógł jej skonfrontować się ze stresem związanym z niezrozumiałym dla małego dziecka światem filmu i mediów. Dziś Julia radzi sobie z kryzysem tożsamości, uczęszczając na zajęcia psychoterapeutyczne. Maciej Zakościelny odniósł się przy tym do postaci dorosłego Piotrusia Wolańskiego, którego zagrał w trzeciej części "Kogla-mogla". Aktor uważa, że w tej sytuacji, w jakiej znalazła się Julia, bardzo ważną rolę odgrywają rodzice. - To, co nam dadzą rodzice na początku, jak nas wychowają, to ma potem bardzo duże znaczenie, z tym my się borykamy przez całe życie - powiedział aktor.
 • Julia Wróblewska i cena, którą zapłaciła za popularność

  Jako 6-latka zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego, później były trzy części "Listów do M." oraz serial "M jak miłość". Dziś Julia ma 20 lat i dorobek, jakiego może pozazdrościć jej niejedna aktorka. Ale jak się okazuje, taka sława i rozpoznawalność mają swoją cenę. - Dla mnie granie w tych filmach, serialach było po prostu fajną zabawą, sposobem na życie. Innego życia tak naprawdę nie znałam - zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej Julia Wróblewska.