Julia Pogrebińska

Artykuły - Julia Pogrebińska (18)

 • Julia Pogrebińska podbija internet

  Julia Pogrebińska podbija internet

  Kilka lat temu Julia Pogrebińska całkowicie zmieniła swoje życie. Wyszła za mąż za nauczyciela jogi i porzuciła świat show-biznesu. Jej ostatnia sesja zdjęciowa wywołała furrorę w sieci. Gwiazda podzieliła się z fanami gorącą fotką, do której pozuje... nago!
 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.
 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?
 • "W ukryciu": Kiedy kobieta kocha kobietę

  "W ukryciu": Kiedy kobieta kocha kobietę

  "Chciałem uprzedzić, że film nie jest taki, jak moje poprzednie filmy. To bajka, a nawet przypowieść" - takimi słowami reżyser Jan Kidawa-Błoński przywitał gości, którzy przybyli 11 grudnia do warszawskiego kina "Atlantic" na premierę filmu "W ukryciu".
 • "W ukryciu": O miłości dwóch kobiet

  "W ukryciu": O miłości dwóch kobiet

  Dwie połączone miłosną relacją kobiety to bohaterki filmu "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego. Thriller, z Magdaleną Boczarską i Julią Pogrebińską w obsadzie, zaprezentowano w poniedziałek, 14 października, na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym, na premierowym w Polsce pokazie.

Zdjęcia - Julia Pogrebińska (5)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Julia Pogrebińska (2)