Jude Law

Artykuły - Jude Law (104)

 • ​Jude Law zagra Kapitana Haka?

  ​Jude Law zagra Kapitana Haka?

  To będzie szansa na prawdziwy popis talentu tego cenionego aktora. Jude Law wcieli się w rolę klasycznego czarnego charakteru - Kapitana Haka, w przygotowywanej właśnie przez studio Disneya aktorskiej wersji opowieści o Piotrusiu Panie.
 • Jude Law spodziewa się szóstego dziecka

  Jude Law spodziewa się szóstego dziecka

  Jude Law uchodzi za jednego z największych, hollywoodzkich przystojniaków. 47-latek wciąż wygląda bardzo dobrze.
 • ​Jude Law będzie ojcem po raz szósty!

  ​Jude Law będzie ojcem po raz szósty!

  Jude Law po raz szósty zostanie ojcem. Żona aktora Phillipa Coan spodziewa się dziecka. Hollywoodzki gwiazdor i jego o 13 lat młodsza ukochana pobrali się w zeszłym roku.
 • ​Jude Law w zwiastunie nowego serialu HBO "Dzień trzeci"

  ​Jude Law w zwiastunie nowego serialu HBO "Dzień trzeci"

  Jude Law kontynuuje swoją przygodę z serialami. Po świetnie przyjętym "Nowym papieżu", popularny aktor zagrał jedną z głównych ról w kolejnej produkcji HBO - serialu "Dzień trzeci". Premierę zaplanowano na 11 maja 2020, ale już teraz można oglądać zwiastun tej intrygującej produkcji, w której widać inspirację filmami takimi jak "Kult" czy "Midsommar. W biały dzień".
 • Jude Law przegrał casting z Piotrem Adamczykiem

  Jude Law przegrał casting z Piotrem Adamczykiem

  Najpierw Jude Law brylował w "Młodym papieżu", niebawem zobaczymy go w kontynuacji tego serialu Paolo Sorrentino. Teraz aktor przypomniał, że przed laty starał się o główną rolę w filmie biograficznym o Janie Pawle II. Przegrał jednak z Piotrem Adamczykiem.
 • Jude Law przegrał kiedyś casting z Piotrem Adamczykiem

  Jude Law przegrał kiedyś casting z Piotrem Adamczykiem

  Najpierw Jude Law brylował w "Młodym papieżu", niebawem zobaczymy go w kontynuacji tego serialu Paolo Sorrentino. Teraz aktor przypomniał, że przed laty starał się o główną rolę w filmie biograficznym o Janie Pawle II. Przegrał jednak z Piotrem Adamczykiem.
 • Jude Law i John Malkovich: Gwiazdy Watykanu

  Jude Law i John Malkovich: Gwiazdy Watykanu

  W drugiej odsłonie serialu wyreżyserowanego przez Paolo Sorrentino, Jude Law wyłania się niczym James Bond Watykanu. Jednak tym razem tytułowy "Młody papież" oddaje miejsca "Nowemu papieżowi", w którego wciela się John Malkovich.
 • Jude Law już po drugim ślubie

  Jude Law już po drugim ślubie

  Jude Law uchodzi za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej pociągających aktorów. Jego życie uczuciowe zawsze było bardzo burzliwe.
 • Jude Law: Demoniczny piękniś

  Jude Law: Demoniczny piękniś

  W "Vox Lux" dwukrotnie nominowany do Oscara brytyjski aktor Jude Law wciela się w rolę menedżera wielkiej gwiazdy pop, granej przez Natalie Portman. To już ich czwarte spotkanie na ekranie.
 • Jude Law zagra młodego Dumbledore'a

  Jude Law zagra młodego Dumbledore'a

  Czarodziej Albus Dumbledore, postać wykreowana przez pisarkę J.K. Rowling, otrzymał nową twarz. W kolejnej części "Fantastycznych zwierząt" młodego maga zagra znany aktor Jude Law. W obsadzie filmu pojawi się również Johnny Depp.

Filmy - Jude Law (9)

 • Jude Law spodziewa się swojego szóstego dziecka!

  Jude Law po raz 6. zostanie ojcem. Aktor spodziewa się dziecka ze swoją żoną Philipą Coan. Radosną informację podały brytyjskie media, gdy paparazzi przyłapali parę na spacerze z widocznym ciążowym brzuchem. Będzie to ich pierwsza pociecha. Law jest już ojcem 3 dzieci z pierwszego małżeństwa z Sadie Frost. Ma również dwie córki z dwóch innych związków.
 • Jude Law już po ślubie

  Jude Law wziął sekretny ślub. Ożenił się z psycholożką biznesu Phillipą Coan. Parę dzieli 14 lat różnicy. Spotykają się od 2015 roku. To drugie małżeństwo Law’a. Aktor ma też pięcioro dzieci z różnych związków.
 • Jude Law i jego skomplikowane życie uczuciowe

  Jak wygląda życie prywatne Jude'a Law? - Ma 45 lat i wcale sobie życia nie ułożył, chociaż ma piątkę dzieci - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka Anna Wendzikowska. Jak wyglądał związek aktora z aktorką Sienną Miller?
 • Jude Law uwikłany w kryminalną aferę

  W nowej produkcji Stevena Soderbergha "Panaceum" brytyjski gwiazdor gra psychiatrę, który jest na szczycie swej kariery. Firmy farmaceutyczne walczą o to, by mężczyzna pomagał im w testowaniu nowych leków lecz splot okoliczności sprawia, że bohater zostaje uwikłany w kryminalną aferę.