Józef Pawłowski

Artykuły - Józef Pawłowski (10)

 • "Bartkowiak": Józef Pawłowski jako zawodnik MMA

  "Bartkowiak": Józef Pawłowski jako zawodnik MMA

  Latem 2021 w ofercie Netfliksa pojawi się debiut reżyserski Daniela Markowicza "Bartkowiak". W głównego bohatera, profesjonalnego zawodnika MMA, wcielił się Józef Pawłowski.
 • ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  W filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda, jedną z głównych ról zagra Józef Pawłowski. To, że aktor przyjął propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, bardzo ucieszyło wokalistkę. Jak zdradziła, jest fanką talentu Pawłowskiego i zawsze chciała z nim współpracować.
 • Doda uchyliła rąbka tajemnicy

  Doda uchyliła rąbka tajemnicy

  Choć do premiery zostało jeszcze sporo czasu, o filmie „Dziewczyny z Dubaju” już jest głośno. Doda, która jest jego producentką, odsłoniła ostatnio kolejną kartę.
 • Józef Pawłowski jako polski Tatar

  Józef Pawłowski jako polski Tatar

  Z filmu "Piłsudski", który wejdzie do kin 13 września, dowiemy się, że drużyna tytułowego szefa PPS-u była bardzo barwna. Wśród jego towarzyszy był m.in. Tatar i muzułmanin, Aleksander Sulkiewicz. W tej superprodukcji wciela się w niego Józef Pawłowski.
 • Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub

  Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub

  Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub! Wokalistka i aktor pochwalili się zdjęciami z ceremonii w swoich mediach społecznościowych.
 • Klaudia Szafrańska z zespołu Xxanaxx i aktor Józef Pawłowski wzięli ślub

  Klaudia Szafrańska z zespołu Xxanaxx i aktor Józef Pawłowski wzięli ślub

  Znana z duetu Xxanaxx wokalistka Klaudia Szafrańska oraz aktor Józef Pawłowski niedawno się pobrali. Para dobrze ukrywała przed mediami swoje życie prywatne, stąd wiadomość o ślubie, była dla ich fanów nie lada zaskoczeniem.
 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").
 • Józef Pawłowski: Z "Hobbita" do powstańczego "Miasta 44"

  Józef Pawłowski: Z "Hobbita" do powstańczego "Miasta 44"

  W "Jacku Strongu" wcielał się w syna pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, a w polskim dubbingu "Hobbit: Niezwykła podróż" użyczał głosu samemu Frodo Bagginsowi. Teraz, po występach u Andrzeja Wajdy ("Wałęsa. Człowiek z nadziei") i Władysława Pasikowskiego ("Jack Strong"), 24-letni Józef Pawłowski dopisuje do konta najważniejszą rolę w karierze. Jest nią pierwszoplanowa kreacja w filmie Jana Komasy - "Miasto 44" - jednej z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat.

Zdjęcia - Józef Pawłowski (9)

 • film.interia.pl
  Józef Pawłowski: Piękny 25-letni
 • film.interia.pl
  Józef Pawłowski: Piękny 25-letni
 • film.interia.pl
  Józef Pawłowski: Piękny 25-letni

 • film.interia.pl
  Józef Pawłowski: Piękny 25-letni
 • film.interia.pl
  Józef Pawłowski: Piękny 25-letni

Filmy - Józef Pawłowski (1)