Nowe Technologie - jolie

Artykuły - Jolie (5)

  • Największe gwiazdy spamu

    Największe gwiazdy spamu

    Według styczniowego raportu firmy McAfee nt. spamu, w ubiegłym roku Angelina Jolie, Oprah Winfrey i prezydent USA, Barack Obama, byli celebrytami najczęściej wykorzystywanymi przez spamerów.
  • Najgroźniejsze gwiazdy w sieci

    Najgroźniejsze gwiazdy w sieci

    Według danych laboratorium PandaLabs, Brad Pitt i Tom Cruise są najczęściej wykorzystywani przez cyberprzestępców w tworzeniu spamu oraz wiadomości zainfekowanych złośliwym kodem. Wysoko na liście znalazły się również Britney Spears, Angelina Jolie oraz Lindsay Lohan.
  • Naga Angelina Jolie - podstęp spamerów

    Naga Angelina Jolie - podstęp spamerów

    W internecie pojawiła się nowa fala spamu związanego z Angeliną Jolie. Cyberprzestępcy pragną oszukać internautów, zachęcając ich do pobrania filmu, w którym aktorka jest naga.
  • Naga Angelina Jolie  pomogła spamerom

    Naga Angelina Jolie pomogła spamerom

    W zeszłym miesiącu największą "furorę" wśród złośliwych listów elektronicznych zawierających malware była korespondencja zachęcająca do obejrzenia nagich zdjęć Ageliny Jolie - podała firma Sophos.
  • Pitt,Jolie i Spears

    Pitt,Jolie i Spears

    Co łączy Brada Pitta z Angeliną Jolie i Britney Spears? Cała trójka pełni rolę "przynęty" w nowym wirusie Ahker-F. Skuszeni obietnicą pikantnych filmów z gwiazdami showbusinessu internauci mogą jednak nieświadomie wziąć udział w atakach na serwery Microsoftu. Ahker-F to robak rozsyłany się jako załącznik do poczty elektronicznej. Umieszczona w mailu informacja obiecuje dostęp do erotycznych filmów ze znanymi gwiazdami popkultury w roli głównej, jednak po uruchomieniu załącznika zamiast spodziewanych gorących "scen", następuje infekcja komputera. Robak wyłącza oprogramowanie antywirusowe, rozsyła swoje kopie do wszystkich kontaktów z książki adresowej i podejmuje atak typu "denial-of-service" na witrynę z aktualizacjami dla programów Microsoftu.