John Leguizamo

Synonimy:
Leguizamo John,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - John Leguizamo (5)

 • Kogo zagotował John Leguizamo?

  Kogo zagotował John Leguizamo?

  John Leguizamo powraca w najbardziej apetycznej roli w karierze. W komedii "Szef", gdzie wystąpił u boku takich sław jak Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sofía Vergara i Dustin Hoffman, zagrał kucharza o duszy artysty. Jak wypadł w tak wysmakowanej roli przekonamy się 25 lipca, gdy nowe dzieło twórcy "Iron Mana" trafi na polskie ekrany.
 • O dorastaniu i obsesyjnej miłości

  O dorastaniu i obsesyjnej miłości

  "Paraiso Travel" - film w reżyserii Simona Branda, laureat 7 nagród publiczności na międzynarodowych festiwalach filmowych, trafi do polskich kin już 12 listopada.
 • Leguizamo stracił pracę i dom

  Leguizamo stracił pracę i dom

  Firma IFC Films odkupiła od Vulcan Productions prawa do dystrybucji dramatu "Where God Left His Shoes" na terenie Północnej Ameryki. Film trafi do kin w grudniu tego roku.
 • Śpiewający John Leguizamo

  Śpiewający John Leguizamo

  John Leguizamo ("Romeo i Julia", "Spawn", "Moulin Rouge") objął główną rolę w niezależnym filmie "Sueno". Obraz opowie o mieszkającym w Los Angeles imigrancie z Meksyku, który postanawia wystartować w konkursie piosenki latynoskiej. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu.
 • John Leguizamo zagra iguanę

  John Leguizamo zagra iguanę

  Już wkrótce ruszą prace nad animowaną adaptacją książki dla dzieci "The Iguana Brothers: A Tale of Two Lizards". Jest to opowieść o niezwykłych przygodach dwóch meksykańskich zwierząt. Głosu jednemu z jaszczurów zgodził się udzielić John Leguizamo ("Romeo i Julia", "Na własną rękę"), który odnosił sukcesy w dubbingu takich obrazów, jak: "Titan A.E. - Nowa Ziemia" i "Epoka lodowcowa".