Joe Biden

Artykuły - Joe Biden (58)

 • USA skręci w kierunku gospodarczego nacjonalizmu?

  USA skręci w kierunku gospodarczego nacjonalizmu?

  W USA nabiera tempa wyborczy wyścig. Joe Biden, kandydat Demokratów w wyborach prezydenckich, przedstawił w czwartek plan wydania 700 mld USD na amerykańskie produkty i badania. "Washington Post" nazwał ten plan "gospodarczym nacjonalizmem".
 • ​Joe Biden chce pokonać Donalda Trumpa

  ​Joe Biden chce pokonać Donalda Trumpa

  Były wiceprezydent USA Joe Biden rozpoczął już przygotowania do kampanii wyborczej w 2020 roku - informują amerykańskie media.
 • Joe Biden: Wojna przeciwko Państwu Islamskiemu potrwa długo

  Joe Biden: Wojna przeciwko Państwu Islamskiemu potrwa długo

  Przebywający z wizytą w Jordanii wiceprezydent USA Joe Biden, przemawiając w czwartek do amerykańskich żołnierzy stacjonujących w pobliżu miasta Az-Zarka, powiedział, że "zwycięstwo nad Państwem Islamskim jest pewne, ale walka potrwa długo".
 • Wiceprezydent USA beszta za ograniczanie swobody mediów w Turcji

  Wiceprezydent USA beszta za ograniczanie swobody mediów w Turcji

  Wiceprezydent USA Joe Biden oświadczył w piątek w czasie wizyty w Turcji, że zastraszanie przez władze kraju mediów, ograniczanie swobody internetu i oskarżanie wykładowców o zdradę z powodu podpisania petycji nie buduje dobrego przykładu na Biskim Wschodzie.
 • Joe Biden do Ukraińców: Macie niezachwiane wsparcie USA

  Joe Biden do Ukraińców: Macie niezachwiane wsparcie USA

  "W tej walce macie niezachwiane wsparcie Stanów Zjednoczonych, Amerykanów, w tym miliona dumnych Amerykanów ukraińskiego pochodzenia" - powiedział w wystąpieniu przed posłami ukraińskiego parlamentu wiceprezydent USA Joe Biden.
 • Joe Biden: USA nigdy nie uznają okupacji Krymu

  Joe Biden: USA nigdy nie uznają okupacji Krymu

  - Cały świat obserwuje dziś Ukrainę z nadzieją, że jej sukces w walce z agresją Rosji będzie miał wpływ na losy innych narodów - powiedział we wtorek w Kijowie wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden.
 • USA: Joe Biden nie wystartuje. "Okno się zamknęło"

  USA: Joe Biden nie wystartuje. "Okno się zamknęło"

  Joe Biden, wiceprezydent USA, oznajmił, że nie będzie ubiegał się o nominację demokratów w wyścigu do Białego Domu. Jak przyznał, jest już za mało czasu, by rozpocząć skuteczną kampanię wyborczą.
 • ​USA: Joe Biden pokrzyżuje plany Hillary Clinton?

  ​USA: Joe Biden pokrzyżuje plany Hillary Clinton?

  Młodzi działacze Partii Demokratycznej zbierają już pieniądze na kampanię wyborczą Joe Bidena. 72-letni wiceprezydent USA uważany jest za jedynego realnego konkurenta Hillary Clinton w wyścigu po prezydencką nominację Demokratów. Polityk odwleka ogłoszenie decyzji, czy będzie się o tę nominację ubiegać.
 • Biden obiecuje zwiększenie nacisku na Rosję

  Biden obiecuje zwiększenie nacisku na Rosję

  Amerykański wiceprezydent będzie się domagał zwiększenia międzynarodowego nacisku na Rosję. Joe Biden złożył taką obietnicę w nocnej rozmowie telefonicznej z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką.
 • Strzały przed domem Bidena: Monitoring bezużyteczny

  Na nic zdał się monitoring przed domem amerykańskiego wiceprezydenta. Kamery nie zarejestrowały człowieka, który w sobotę wieczorem oddał kilkanaście strzałów w pobliżu rezydencji Joe Bidena.

Filmy - Joe Biden (4)