Film - Joanna Lazer

Synonimy:
Ruda,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Joanna Lazer (3)

 • Ruda z Red Lips w "Randce z nieznajomym"

  Ruda z Red Lips w "Randce z nieznajomym"

  Od 18 października Joanna Lazer (Ruda z zespołu Red Lips) poprowadzi nowy program "Randka z nieznajomym" na antenie Polsat Cafe!
 • Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer podkreśla, że dzięki udziałowi w show "Twoja twarz brzmi znajomo" odkryła zupełnie nową stronę swojej osobowości artystycznej i mogła się sprawdzić w gatunkach, które z pozoru w ogóle nie pasowały do jej temperamentu. Program dodał jej odwagi, zainspirował do kolejnych muzycznych odkryć i uświadomił, że ma w sobie więcej możliwości, niż myślała. Wokalistka zapewnia, że te ostatnie doświadczenia znajdą odzwierciedlenie w jej nowych kompozycjach.
 • Piotr Adamczyk gestapowcem

  Piotr Adamczyk gestapowcem

  Od pełnej emocji sceny, w której Helena (Ewa Wencel) dowiaduje się, że jej córka, Wanda (Maja Ostaszewska) znalazła się na Pawiaku, rozpoczęły się w środę, 1 kwietnia, zdjęcia do drugiej serii "Czasu honoru". W jednej z nowych ról - oficera Gestapo - pojawi się Piotr Adamczyk.

Filmy - Joanna Lazer (2)

 • Joanna "Ruda" Lazer: Jestem zaskoczona

  - Jestem zaskoczona, ale myślę, że to nie koniec świata - Joanna "Ruda" Lazer przyznała po odpadnięciu z programu "Taniec z Gwiazdami". Wokalistka dodała, że odpadnięcia z show bardziej spodziewała się tydzień wcześniej. - [Wreszcie] poczułam się dobrze na parkiecie (...) Finał mnie zaskoczył, ale nie jest to dla mnie totalne rozgoryczenie - skwitowała Lazer.
 • Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer podkreśla, że dzięki udziałowi w show "Twoja twarz brzmi znajomo" odkryła zupełnie nową stronę swojej osobowości artystycznej i mogła się sprawdzić w gatunkach, które z pozoru w ogóle nie pasowały do jej temperamentu. Program dodał jej odwagi, zainspirował do kolejnych muzycznych odkryć i uświadomił, że ma w sobie więcej możliwości, niż myślała.