Joanna Lazer

Synonimy:
Ruda,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Joanna Lazer (80)

 • Red Lips: Ruda porywa do tańca. Zobacz teledysk "Ja wam zatańczę"

  Red Lips: Ruda porywa do tańca. Zobacz teledysk "Ja wam zatańczę"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ja wam zatańczę" grupy Red Lips. Wokalistka Ruda prezentuje się już w nowym kolorze włosów - zamiast rudych obecnie jest blondynką.
 • Red Lips: Wigilia w Tajlandii. Tak spędzili Boże Narodzenie [INSTAGRAM]

  Red Lips: Wigilia w Tajlandii. Tak spędzili Boże Narodzenie [INSTAGRAM]

  Na instagramowym profilu grupy Red Lips możemy śledzić, jak wokalistka Joanna "Ruda" Lazer spędziła Boże Narodzenie ze swoim mężem, gitarzystą Łukaszem Lazerem.
 • Joanna "Ruda" Lazer (Red Lips): Na Boże Narodzenie uciekają z Polski

  Joanna "Ruda" Lazer (Red Lips): Na Boże Narodzenie uciekają z Polski

  Końcówkę grudnia Joanna "Ruda" Lazer wraz z mężem Łukaszem Lazerem postanowili zarezerwować tylko dla siebie i wyjechać na zagraniczne wakacje. Stojąca na czele grupy Red Lips para zamierza spędzić zarówno Boże Narodzenie, jak i sylwestra w ciepłych krajach. Wokalistka podkreśla, że przyszedł wreszcie czas na zasłużony odpoczynek, bo przez ostatnie 10 lat nowy rok witali na koncertach.
 • Ruda z Red Lips w "Randce z nieznajomym"

  Ruda z Red Lips w "Randce z nieznajomym"

  Od 18 października Joanna Lazer (Ruda z zespołu Red Lips) poprowadzi nowy program "Randka z nieznajomym" na antenie Polsat Cafe!
 • Ruda (Red Lips): Odkryłam nowe obszary mojej wrażliwości

  Ruda (Red Lips): Odkryłam nowe obszary mojej wrażliwości

  "Na scenie przychodzi do mnie diabeł i nic na to nie poradzę" - opowiada Joanna "Ruda" Lazer, wokalistka grupy Red Lips, uczestniczka ostatniej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer podkreśla, że dzięki udziałowi w show "Twoja twarz brzmi znajomo" odkryła zupełnie nową stronę swojej osobowości artystycznej i mogła się sprawdzić w gatunkach, które z pozoru w ogóle nie pasowały do jej temperamentu. Program dodał jej odwagi, zainspirował do kolejnych muzycznych odkryć i uświadomił, że ma w sobie więcej możliwości, niż myślała. Wokalistka zapewnia, że te ostatnie doświadczenia znajdą odzwierciedlenie w jej nowych kompozycjach.
 • Ruda Śląska. Załoga Huty Pokój w większości za strajkiem na tle płacowym

  Ruda Śląska. Załoga Huty Pokój w większości za strajkiem na tle płacowym

  Aż 95 proc. pracowników Huty Pokój w Rudzie Śląskiej oraz jej spółek zależnych, którzy wzięli udział w trzydniowym referendum strajkowym, opowiedziało się za taką formą protestu. W głosowaniu uczestniczyło przeszło 73 proc. załogi - podali związkowcy. W hucie trwa spór na tle płacowym.
 • Papierosy w transporcie rudy żelaza

  Papierosy w transporcie rudy żelaza

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w pociągach wjeżdżających do Polski z rudą żelaza znaleźli 23 750 paczek papierosów bez znaków akcyzy - poinformowało Ministerstwo Finansów.
 • Tobiszowski o nieudanym strajku w kopalni: Niezrozumiała próba wywołania konfliktu

  Tobiszowski o nieudanym strajku w kopalni: Niezrozumiała próba wywołania konfliktu

  Wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski nie widzi uzasadnienia dla strajku, który próbował w poniedziałek przeprowadzić w kopalni Ruda w Rudzie Śląskiej związek zawodowy Sierpień 80. - To niezrozumiała dla mnie próba wywołania konfliktu - ocenił wiceminister.
 • Kopalnia Nowa Ruda ruszy za 2-3 lata

  Budowa kopalni w Nowej Rudzie może zostać ukończona w ciągu najbliższych 2-3 lat. Inwestycja na Dolnym Śląsku przyczyni się do powstania 3-4 tys. nowych miejsc pracy.

Filmy - Joanna Lazer (3)

 • Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer podkreśla, że dzięki udziałowi w show "Twoja twarz brzmi znajomo" odkryła zupełnie nową stronę swojej osobowości artystycznej i mogła się sprawdzić w gatunkach, które z pozoru w ogóle nie pasowały do jej temperamentu. Program dodał jej odwagi, zainspirował do kolejnych muzycznych odkryć i uświadomił, że ma w sobie więcej możliwości, niż myślała.
 • Red Lips: Media na siłę wciskają nam skandale

  Ruda, wokalistka zespołu Red Lips, twierdzi, że swój ogromny sukces grupa zawdzięcza jedynie determinacji i ciężkiej pracy. Skandale, które media próbują wywołać, nagłaśniając informacje dotyczące przeszłości charyzmatycznej wokalistki, Red Lips uważają za naciągane.
 • Ruda Śląska: Groźny wybuch

  Ugaszono pożar zbiorników z gazem, do którego doszło we wtorek rano w Rudzie Śląskiej u. Wypełnione propanem-butanem zbiorniki stanęły w płomieniach, gdy przewrócił się na nie 40-tonowy dźwig. Doszło do eksplozji. Nikt nie został poszkodowany.Autorem filmu jest Michał Fogt