Joanna Krupa

Artykuły - Joanna Krupa (90)

 • Dlaczego Joanna Krupa tłumaczy się amerykańskim fanom?

  Dlaczego Joanna Krupa tłumaczy się amerykańskim fanom?

  W poniedziałek media obiegła informacja, że Joanna Krupa po trwającej wiele tygodni kwarantannie przyleciała do Polski. To jej pierwsza podróż do kraju z córeczką Ashą.
 • Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  W poniedziałek, 6 lipca, media obiegła informacja, że Joanna Krupa po trwającej wiele tygodni kwarantannie przyleciała do Polski. To pierwsza jej podróż do kraju razem z jej córeczką, Ashą. Teraz Joanna Krupa poinformowała fanów w Stanach, że powodem jej podróży są zdjęcia do programu "Top Model".
 • Joanna Krupa domaga się wysokich kar dla "palantów", którzy nie noszą maseczek

  Joanna Krupa domaga się wysokich kar dla "palantów", którzy nie noszą maseczek

  10 tysięcy dolarów. Tyle zdaniem mieszkającej w Stanach polskiej modelki powinna wynosić grzywna nakładana na osoby, które lekceważą obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Krupa nazywa tych ludzi "palantami" i uważa, że przez ich lekkomyślność pandemia szybko się nie skończy.
 • Joanna Krupa wyprzedaje dobytek

  Joanna Krupa wyprzedaje dobytek

  Popularna modelka opróżniła swoją szafę i przekazała na licytację ubrania, których już nie potrzebuje. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy dla psów i kotów.
 • Joanna Krupa zdradziła, że korzysta z pomocy

  Joanna Krupa zdradziła, że korzysta z pomocy

  W listopadzie 2019 roku Joanna Krupa wraz z mężem powitali na świecie swoją pierwszą córkę Ashę Leigh. Dziewczynka błyskawicznie stała się oczkiem w głowie świeżo upieczonej mamy.
 • Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  ​25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu "Top Model". Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian, który od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a.
 • Joanna Krupa pokazała córkę

  Joanna Krupa pokazała córkę

  Joanna Krupa jest już szczęśliwą mamą! Radosna nowina o tym, że córka modelki jest już na świecie, pojawiła się 3 listopada w mediach społecznościowych. Od tamtej pory "Dżoana" dzieli się swoim szczęściem w sieci, publikując kolejne kadry z pociechą, która otrzymała imię Asha.
 • Joanna Krupa: Długo czekałam na założenie prawdziwej rodziny

  Joanna Krupa: Długo czekałam na założenie prawdziwej rodziny

  Joanna Krupa opowiada o swoich relacjach z mężem i o tym, jak czuje się podczas ciąży. O jej stan zdrowia martwią się jej bliscy, a w szczególności matka modelki.
 • Joanna Krupa i jej intymne wideo

  Joanna Krupa i jej intymne wideo

  W maju tego roku Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Modelka na bieżąco informuje fanów o przebiegu ciąży.
 • Joanna Krupa: być może urodzę naturalnie

  Joanna Krupa: być może urodzę naturalnie

  Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży. Czy już planuje poród?

Filmy - Joanna Krupa (31)

 • Joanna Krupa korzystała z pomocy niani nocnej

  W listopadzie 2019 roku Joanna Krupa wraz z mężem powitali na świecie swoją pierwszą córkę Ashę Leigh. Młoda mama mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, ale mimo nowych obowiązków, nie zapomina o polskich fanach. W rozmowie z Małgorzatą Ohme opowiedziała o nocnej niani, z której pomocy korzystała na początku. - Strasznie się stresowałam, bo nigdy nie miałam dzidziusia, mój mąż też nie. Chcieliśmy mieć kogoś, kto by nam pokazał jak na co dzień to wygląda - powiedziała gwiazda. - W Stanach to jest bardzo popularne - dodała.
 • Joanna Krupa o mężu, zazdrości i polskich wakacjach

  Joanna Krupa opowiedziała jak będą wyglądały jej najbliższe miesiące i co o jej pracy myśli mąż. Zdradziła także, jak się czuje jako 40-letnia kobieta.
 • "Wszyscy stawiają na usta". Najnowsze trendy makijażowe

  - Douglas Beauty Days to przede wszystkim celebrowanie piękna - mówi w rozmowie z Interią Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród Polek najnowszych trendów makijażowych. - Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, wszyscy stawiają na usta - zaznacza z kolei Andrzej Krawczyński, National Face Designer Giorgio Armani.
 • Joanna Krupa o nowym "Top Model"

  Skończyły się castingi do nowej edycji programu "Top Model". Jak prowadząca Joanna Krupa ocenia uczestników w tym roku? Czy ma już swoich faworytów? Modelka opowiedziała w "Dzień Dobry Wakacje" o programie i swoim narzeczonym Douglasie. Jak podoba mu się Polska? Kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub?