Joanna Krupa

Artykuły - Joanna Krupa (92)

 • Tak Joanna Krupa spędzi święta!

  Tak Joanna Krupa spędzi święta!

  Joanna Krupa wcześniej często przylatywała do Polski, lecz pandemia koronawirusa skutecznie jej to obecnie uniemożliwia. Dlatego tegoroczną Wielkanoc spędzi w USA, gdzie mieszka na co dzień.
 • 41-letnia Joanna Krupa w bieliźnie

  41-letnia Joanna Krupa w bieliźnie

  Joanna Krupa w koronkowej bieliźnie stanęła wprost przed migawką aparatu. Co ciekawe, modelkę w takim wydaniu zarejestrowała także kamera, a odważnym nagraniem na swoim Instagramie podzieliła się sama gwiazda!
 • Dlaczego Joanna Krupa tłumaczy się amerykańskim fanom?

  Dlaczego Joanna Krupa tłumaczy się amerykańskim fanom?

  W poniedziałek media obiegła informacja, że Joanna Krupa po trwającej wiele tygodni kwarantannie przyleciała do Polski. To jej pierwsza podróż do kraju z córeczką Ashą.
 • Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  W poniedziałek, 6 lipca, media obiegła informacja, że Joanna Krupa po trwającej wiele tygodni kwarantannie przyleciała do Polski. To pierwsza jej podróż do kraju razem z jej córeczką, Ashą. Teraz Joanna Krupa poinformowała fanów w Stanach, że powodem jej podróży są zdjęcia do programu "Top Model".
 • Joanna Krupa domaga się wysokich kar dla "palantów", którzy nie noszą maseczek

  Joanna Krupa domaga się wysokich kar dla "palantów", którzy nie noszą maseczek

  10 tysięcy dolarów. Tyle zdaniem mieszkającej w Stanach polskiej modelki powinna wynosić grzywna nakładana na osoby, które lekceważą obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Krupa nazywa tych ludzi "palantami" i uważa, że przez ich lekkomyślność pandemia szybko się nie skończy.
 • Joanna Krupa wyprzedaje dobytek

  Joanna Krupa wyprzedaje dobytek

  Popularna modelka opróżniła swoją szafę i przekazała na licytację ubrania, których już nie potrzebuje. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy dla psów i kotów.
 • Joanna Krupa zdradziła, że korzysta z pomocy

  Joanna Krupa zdradziła, że korzysta z pomocy

  W listopadzie 2019 roku Joanna Krupa wraz z mężem powitali na świecie swoją pierwszą córkę Ashę Leigh. Dziewczynka błyskawicznie stała się oczkiem w głowie świeżo upieczonej mamy.
 • Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  ​25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu "Top Model". Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian, który od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a.
 • Joanna Krupa pokazała córkę

  Joanna Krupa pokazała córkę

  Joanna Krupa jest już szczęśliwą mamą! Radosna nowina o tym, że córka modelki jest już na świecie, pojawiła się 3 listopada w mediach społecznościowych. Od tamtej pory "Dżoana" dzieli się swoim szczęściem w sieci, publikując kolejne kadry z pociechą, która otrzymała imię Asha.
 • Joanna Krupa: Długo czekałam na założenie prawdziwej rodziny

  Joanna Krupa: Długo czekałam na założenie prawdziwej rodziny

  Joanna Krupa opowiada o swoich relacjach z mężem i o tym, jak czuje się podczas ciąży. O jej stan zdrowia martwią się jej bliscy, a w szczególności matka modelki.

Filmy - Joanna Krupa (21)

 • "Wszyscy stawiają na usta". Najnowsze trendy makijażowe

  - Douglas Beauty Days to przede wszystkim celebrowanie piękna - mówi w rozmowie z Interią Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród Polek najnowszych trendów makijażowych. - Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, wszyscy stawiają na usta - zaznacza z kolei Andrzej Krawczyński, National Face Designer Giorgio Armani.
 • Szybki strzał: Joanna Krupa w nowej roli

  Joanna Krupa będzie prowadzącą nowego programu poświęconemu zwierzętom. Jak poradzi sobie w tej roli? Miłośniczka czworonogów boi się jednak niektórych stworzeń. Jakich? Zobaczcie! PREMIERA W INTERII W SOBOTĘ OD 19:00.
 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Psy to dla ​Joanny Krupy źródło bezinteresownej miłości oraz forma terapii. W ciągu dnia pracy niejednokrotnie zdarza jej się tęsknić za swoimi pupilami i pragnąć szybkiego powrotu do domu.
 • Skąd seksowna modelka Joanna Krupa czerpie energię?

  Ciągłe podróże, sesje na wielu kontynentach, a także bywanie na bankietach. Tak w skrócie wygląda praca wielu topowych modelek. Jak regeneruje siły jedna z nich? Joanna Krupa szczerze o tym co daje jej siłę do pracy.