Joanna Krupa

Artykuły - Joanna Krupa (152)

 • Joanna Krupa świętuje 40. urodziny

  Joanna Krupa świętuje 40. urodziny

  Joanna Krupa dzieli swoje życie między Stany Zjednoczone i Polskę. Choć właśnie skończyła 40 lat, nie rezygnuje z zawodu modelki.
 • Joanna Krupa pokazała się bez makijażu

  Joanna Krupa pokazała się bez makijażu

  Coraz więcej gwiazd i celebrytek rezygnuje na co dzień z mocnego makijażu, doklejanych rzęs czy doczepów. Przykładem może być Doda, która ostatnio uwielbia pokazywać się w naturalnym wydaniu.
 • Joanna Krupa zachwyca na charytatywnej gali

  Joanna Krupa zachwyca na charytatywnej gali

  Joanna Krupa od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną. Głośne były chociażby jej sesje zdjęciowe dla organizacji PETA walczącej o prawa zwierząt.
 • Joanna Krupa: Gotowa na dziecko

  Joanna Krupa: Gotowa na dziecko

  Po rozwodzie nie chciała się z nikim wiązać, ale pokochała na zabój przystojnego biznesmena. – Na taką miłość czekałam całe życie. Teraz chcę powiększyć rodzinę – mówi modelka.
 • Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Joanna Krupa została ostatnio szczęśliwą żona amerykańskiego producenta! Jej wybrankiem jest Douglas Nunes i trzeba przyznać, że para prezentuje się pięknie. Ślub cywilny odbył kilka tygodniu temu w Los Angeles, a ceremonia kościelna w towarzystwie najbliższych w Krakowie.
 • Joanna Krupa zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Joanna Krupa zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Modelka Joanna Krupa ma być następczynią Beaty Tyszkiewicz w jury "Tańca z Gwiazdami" - informuje nieoficjalnie "Flesz".
 • Joanna Krupa: Marzenia pomogły mi przetrwać

  Joanna Krupa: Marzenia pomogły mi przetrwać

  Nie miała ani pieniędzy, ani znajomości, gdy zdecydowała się wyjechać z domu do Los Angeles. Udało się jej. Dziś Joanna Krupa robi to, co lubi najbardziej - łączy miłość do zwierząt z pracą w telewizji.
 • Joanna Krupa o programie "Misja Pies": Zawsze problem jest w ludziach

  Joanna Krupa o programie "Misja Pies": Zawsze problem jest w ludziach

  Razem z behawiorystką Anetą Awtoniuk rozwiązuje problemy właścicieli psów i znajduje dom czworonogom. - Warto! - mówi Joanna Krupa, która od wielu lat pomaga zwierzakom.
 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Psy to dla ​Joanny Krupy źródło bezinteresownej miłości oraz forma terapii. W ciągu dnia pracy niejednokrotnie zdarza jej się tęsknić za swoimi pupilami i pragnąć szybkiego powrotu do domu. Gwiazda uważa, że tylko osoby mające psy lub koty są w stanie zrozumieć przywiązanie innego człowieka do czworonożnego pupila.
 • Joanna Krupa o programie "Misja Pies"

  Joanna Krupa o programie "Misja Pies"

  Joanna Krupa została gospodynią nowego programu "Misja Pies". Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że taki program był jej wielkim zawodowym marzeniem.

Filmy - Joanna Krupa (29)

 • "Wszyscy stawiają na usta". Najnowsze trendy makijażowe

  - Douglas Beauty Days to przede wszystkim celebrowanie piękna - mówi w rozmowie z Interią Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród Polek najnowszych trendów makijażowych. - Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, wszyscy stawiają na usta - zaznacza z kolei Andrzej Krawczyński, National Face Designer Giorgio Armani.
 • Joanna Krupa o nowym "Top Model"

  Skończyły się castingi do nowej edycji programu "Top Model". Jak prowadząca Joanna Krupa ocenia uczestników w tym roku? Czy ma już swoich faworytów? Modelka opowiedziała w "Dzień Dobry Wakacje" o programie i swoim narzeczonym Douglasie. Jak podoba mu się Polska? Kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub?
 • Joanna Krupa o swoim wypadku samochodowym

  - Po fittingach sukni ślubnej jechałam do Dawida Wolińskiego i nagle tir w nas wjechał - powiedziała o swoim wypadku samochodowym Joanna Krupa. - Takie momenty pokazują, że nigdy nic nie wiadomo i trzeba się cieszyć każdym momentem - zaznaczyła modelka.
 • "Jeszcze w tym roku będzie ślub"

  Przed nami kolejna edycja i kolejne kastingi do "Top Model". Joanna Krupa w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak zmienia się program i kogo jurorzy będą szukać tym razem. Modelka zdradziła też, co dzieje się w jej życiu prywatnym.