Joanna Jędrzejczyk

Artykuły - Joanna Jędrzejczyk (123)

 • MMA. Joanna Jędrzejczyk już podjęła decyzję odnośnie końca kariery?

  MMA. Joanna Jędrzejczyk już podjęła decyzję odnośnie końca kariery?

  Z pozoru niewinny wpis, zamieszczony w mediach społecznościowych przez Joannę Jędrzejczyk, wywołał lawinę komentarzy i domysłów. Czyżby gwiazda światowego MMA już wkrótce planowała sportową emeryturę?
 • MMA. Joanna Jędrzejczyk skomentowała ostatnią walkę

  MMA. Joanna Jędrzejczyk skomentowała ostatnią walkę

  Joanna Jędrzejczyk wróciła do swojej ostatniej walki. – Wyglądałam jak zombie – powiedziała Polka.
 • Joanna Jędrzejczyk przeprowadza się do nowego domu

  Joanna Jędrzejczyk przeprowadza się do nowego domu

  Choć Jędrzejczyk większą część roku spędza w USA, bo tam trenuje, nie chciałaby na stałe mieszkać w tym kraju. W innym też nie, bo nie ma dla niej lepszego miejsca do życia niż Polska.
 • Joanna Jędrzejczyk: Mam czas na przemyślenia

  Joanna Jędrzejczyk: Mam czas na przemyślenia

  Odkąd wróciła do Polski po fenomenalnej, choć przegranej, walce z Chinką Weili Zhang, emanuje energią. Skąd ją czerpie, zwłaszcza w momencie, gdy w kraju i na świecie panuje koronowirusowa smuta? Poprosiliśmy słynną zawodniczkę MMA, by zdradziła nam swój sekret.
 • Weili Zhang nie chce rewanżu z Joanną Jędrzejczyk

  Weili Zhang nie chce rewanżu z Joanną Jędrzejczyk

  Weili Zhang (21-1-1) ma za sobą pierwszą obronę tytułu kategorii słomkowej, ale nie było to łatwe starcie. Chinka wraz z naszą reprezentantką Joanną Jędrzejczyk (16-4) dały najlepszy pojedynek w historii kobiet!
 • Joanna Jędrzejczyk o Covingtonie: Jest po prostu wielkim kłamcą

  Joanna Jędrzejczyk o Covingtonie: Jest po prostu wielkim kłamcą

  ​Joanna Jędrzejczyk w najnowszym wywiadzie z Arielem Helwanim po raz kolejny krytycznie wypowiedziała się o swoim klubowym koledze z American Top Team Colbym Covingtonie.
 • Joanna Jędrzejczyk: Jak czuje się po ostatniej walce?

  Joanna Jędrzejczyk: Jak czuje się po ostatniej walce?

  Joanna Jędrzejczyk może poszczycić się wieloma prestiżowymi tytułami. Zawodniczka jest m.in. trzykrotną zawodową mistrzynią świata w boksie tajskim.
 • MMA. Joanna Jędrzejczyk przejdzie operację plastyczną w Polsce

  MMA. Joanna Jędrzejczyk przejdzie operację plastyczną w Polsce

  Joanna Jędrzejczyk (16-4) już lada moment wróci do kraju po swojej ostatniej walce. Polka wprawdzie nie odzyskała tytułu mistrzyni UFC, ale stoczyła spektakularny bój z mocno bijącą Chinką Weili Zhang (21-1). Popularna "JJ" ma już zaplanowaną operację w Polsce, a wcześniej, bo już w poniedziałek, mały zabieg.
 • Jędrzejczyk-Zhang. "Myślę, że trzeba doprowadzić do rewanżu"

  Jędrzejczyk-Zhang. "Myślę, że trzeba doprowadzić do rewanżu"

  Joanna Jędrzejczyk w ubiegłą sobotę po wyniszczającym pięciorundowym boju musiała uznać wyższość aktualnej mistrzyni Weili Zhang podcza gali UFC w Las Vegas. Pojedynek zakończył się jednak niejednogłośną decyzją sędziów, a spora część fanów i ekspertów uważa, że to Polka powinna zwyciężyć w tym starciu. Od razu po walce pojawiły się głosy o natychmiastowym zorganizowaniu rewanżu.
 • Weili Zhang nie wyklucza rewanżu z Joanną Jędrzejczyk

  Weili Zhang nie wyklucza rewanżu z Joanną Jędrzejczyk

  Po takim pojedynku jak ten między Weili Zhang a Joanną Jędrzejczyk, aż prosi się o natychmiastowe zorganizowanie rewanżu. Panie dały widowisko na najwyższym poziomie i nie wykluczone, że przyjdzie im zmierzyć się ponownie.

Filmy - Joanna Jędrzejczyk (19)

 • Joanna Jędrzejczyk ma wielbiciela. "Poddaj się". Wideo

  Joanna Jędrzejczyk opublikowała na instagramie krótki filmik, z którego wynika, że ktoś próbuje walczyć o jej względy.
 • Joanna Jędrzejczyk zadebiutowała na TikToku. Oberwał jej szwagier. Wideo

  Ostatnio coraz więcej sportowców publikuje swoje filmy na platformie TikTok. Swoje pierwsze wideo zamieściła tam też Joanna Jędrzejczyk, która zrobiła psikusa swojemu szwagrowi.
 • Piękna wojowniczka MMA broni Joanny Jędrzejczyk. "Musicie mieć więcej respektu". Wideo

  21-letnia Valerie Loureda stawia dopiero pierwsze kroki w MMA, ale już podbija serca kibiców na całym świecie dzięki swojej nieprzeciętnej urodzie. Na jej instagramie możemy znaleźć zdjęcia z polską wojowniczką - Joanną Jędrzejczyk.
 • Joanna Jędrzejczyk pierwszy raz po ostatniej walce

  Ostatnia walka Joanny Jędrzejczyk i Weili Zhang została uznana za najlepszą w dziejach kobiecego MMA. Po tym emocjonującego starcia, obie zawodniczki zostały natychmiastowo przewiezione do szpitala, a zdjęcia naszej rodaczki przerażały każdego fana tego sportu. W dzisiejszej rozmowie zapewniła ona jednak, że nie odniosła poważnych obrażeń, a opuchlizna na czole spowodowana była urazem naczyń krwionośnych.