Joanna Jędrzejczyk

Artykuły - Joanna Jędrzejczyk (148)

 • Jędrzejczyk szybko dostała szansę na odzyskanie tytułu

  Jędrzejczyk szybko dostała szansę na odzyskanie tytułu

  W listopadzie polska wojowniczka po prawie trzech latach bardzo niespodziewanie straciła tytuł mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Joanna Jędrzejczyk przegrała wyraźnie i szybko z Amerykanką Rose Namajunas. Teraz władze federacji poinformowały, że w 7 kwietnia obie zawodniczki spotkają się w rewanżu. Odbędzie się on na nowojorskim Brooklynie.
 • W 2017 roku Polacy w UFC głównie zawodzili

  W 2017 roku Polacy w UFC głównie zawodzili

  To na pewno nie był udany rok dla Polaków rywalizujących w największej federacji MMA na świecie. Joanna Jędrzejczyk straciła pas mistrzowski w kategorii słomkowej, dwóch bolesnych porażek doznał Krzysztof Jotko, a Marcin Tybura w konfrontacji na szczycie dywizji ciężkiej nie sprostał byłemu mistrzowi Fabricio Werdumowi.
 • Joanna Jędrzejczyk: Pas jest mój!

  Joanna Jędrzejczyk: Pas jest mój!

  Joanna Jędrzejczyk wie, kiedy wróci do klatki. Była mistrzyni UFC wagi słomkowej stwierdziła, że jej kolejny pojedynek to będzie walka o pas. Polka jest przekonana, że szybko odzyska stracony na początku listopada tytuł.
 • Joanna Jędrzejczyk na pokazie Victoria's Secret

  Joanna Jędrzejczyk na pokazie Victoria's Secret

  Kiedy polskie szafiarki: Jessika Mercedes i Julia Kuczyńska (Maffashion) ustawiały się w kolejce do Adriany Limy, by zrobić sobie z nią zdjęcie i zadać choć jedno pytanie, inna Polka w najlepsze pozowała ze słynną modelką.
 • UFC 2017. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk i dostała bonus

  UFC 2017. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk i dostała bonus

  Joanna Jędrzejczyk (14-1) straciła mistrzowski pas. Na gali UFC 2017 w Nowym Jorku Polka została znokautowana w pierwszej rundzie przez Rose Namajunas (7-3). Amerykanka ma podwójny powód do radości - jest nową mistrzynią i za swój występ dostała jeszcze finansowy bonus.
 • Joanna Jędrzejczyk po walce z Rose Namajunas: Wrócę silniejsza

  Joanna Jędrzejczyk po walce z Rose Namajunas: Wrócę silniejsza

  To była prawdziwa sensacja. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk już w pierwszej rundzie podczas gali UFC 217. Tuż po walce Polka udzieliła emocjonalnego wywiadu dla telewizji ESPN.
 • Joanna Jędrzejczyk straciła pas w wadze słomkowej!

  Joanna Jędrzejczyk straciła pas w wadze słomkowej!

  Joanna Jędrzejczyk (14-1) doznała pierwszej porażki. Na gali UFC 2017, która odbyła się w Nowym Jorku, Polka została znokautowana już w pierwszej rundzie przez Rose Namajunas (7-3) w walce o tytuł w wadze słomkowej.
 • Joanna Jędrzejczyk prowokowała Rose Namajunas przed walką o tytuł w UFC

  Joanna Jędrzejczyk prowokowała Rose Namajunas przed walką o tytuł w UFC

  Joanna Jędrzejczyk w nocy z soboty na niedzielę stoczy kolejną walkę w obronie pasa mistrzyni UFC. Podczas konferencji prasowej Polka ostro prowokowała rywalkę, zwłaszcza gdy pięść naszej zawodniczki wylądowała na twarzy Amerykanki Rose Namajunas.
 • Joanna Jędrzejczyk wyśmiała Karolinę Kowalkiewicz

  Joanna Jędrzejczyk wyśmiała Karolinę Kowalkiewicz

  Joanna Jędrzejczyk (14-0) szykuje się do szóstej obrony tytułu mistrzyni świata UFC. Już 4 listopada, w słynnym Madison Square Garden w Nowym Jorku, Polka zmierzy się z Rose Namajunas (6-3). Pewna siebie "JJ" w swoim stylu podcina skrzydła najbliższej rywalce, a także wbija szpilkę Karolinie Kowalkiewicz.
 • Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Rose Namajunas

  Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Rose Namajunas

  Amerykanka Rose Namajunas będzie rywalką Joanny Jędrzejczyk podczas listopadowej gali UFC 217 w nowojorskiej Madison Square Garden.

Filmy - Joanna Jędrzejczyk (4)

 • Przed rewanżem Jędrzejczyk - Gadelha. Film

  Już w piątek 8 lipca na gali UFC w Las Vegas Joanna Jędrzejczyk po raz drugi zmierzy się w obronie mistrzowskiego pasa tej federacji w wadze słomkowej z Claudią Gadelhą. Dwa lata temu Polka pokonała Brazylijkę na punkty, a rywalka długo nie mogła pogodzić się z tym werdyktem/Press Focus/x-news
 • Joanna Jędrzejczyk dla WOŚP

  Jakim mocnym uderzeniem wspiera Orkiestrę Joanna Jędrzejczyk, dziesięciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna Mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w muay thai? (cyt. Wikipedia) - Bardzo mocnym. Pamiętam, jak byłam nastolatką i biegałam z puszką po Olsztynie. Cieszę się, że teraz mogę pomagać w inny sposób, czyli przekazywać fanty, bądź samą siebie – mówi mistrzyni świata. Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk wystawiła na licytację trening MMA oraz swoje rękawice, w których walczyła o tytuł mistrzyni świata. Wspieraj WOŚP razem z Interią! Liczy się każda złotówka!
 • Mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk wróciła do Polski. Wideo

  Zapraszamy do wysłuchania wywiadu oraz relacji wideo z przylotu naszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, który po raz drugi broniła swojego tytułu na gali UFC 193 w Australii. Zawodniczka Berkut Arrachion Olsztyn niedawno została ogłoszona numerem jeden w kobiecym rankingu P4P portalu Sherdog. To zwycięstwo Polka okupiła złamaniem ręki, kontuzji tej doznała w trzeciej rundzie pojedynku z Valerie Letournau.
 • Joanna Jędrzejczyk: Chcę być legendą sportów walki

  W niedzielę 15 listopada w Melbourne Joanna Jędrzejczyk stanie do walki o obronę tytułu mistrzyni federacji UFC w wadze słomkowej, Rywalką Polki będzie Kanadyjka Valérie LeTourneau. - Wyczekuję tego starcia, to dla mnie dzień chwały po żmudnych przygotowaniach. Ciężej utrzymać się na szczycie niż go zdobyć, ale chcę pozostać mistrzynią, jestem bardzo zmotywowana, aby to osiągnąć. Chciałabym za kilka lub kilkanaście lat być mistrzynią w kilku kategoriach wagowych, a tym samym zostać legendą sportów walki na świecie - powiedziała Jędrzejczyk. Źródło: TVN24/x-news