Joanna Fiodorow

Artykuły - Joanna Fiodorow (62)

Filmy - Joanna Fiodorow (3)

  • Joanna Fiodorow: W planie mam już kilka startów (POLSAT SPORT). Wideo

    "Przebywam teraz głównie w Spale i tam się przygotowuję. Warunki mam tam bardzo dobre. W planie mam już kilka startów. Mam nadzieję, że te zawody się odbędą" - relacjonowała wicemistrzyni świata w rzucie młotem z 2019 roku Joanna Fiodorow.
  • Fiodorow: Ten medal dedykuję mojemu zmarłemu tacie. Wideo

    - W 2016 roku po igrzyskach podjęłam decyzję, że wracam do Białegostoku, bo tak naprawdę chciałam zakończyć karierę, ponieważ to nie szło w dobrym kierunku. Nie cieszyłam się rzucaniem i nie chciało mi się tego robić – wyznała Joanna Fiodorow, dziś ogromnie szczęśliwa po tym, jak została pierwszą polską medalistką lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dausze. Nasza młociarka rewelacyjnie rozpoczęła finałowy konkurs, już w pierwszym rzucie ustanowiła rekord życiowy 76.35 m i musiała uznać wyższość jedynie Amerykanki DeAnny Price. Wzruszona zadedykowała srebrny medal swojemu zmarłemu tacie i z niezwykłą wdzięcznością opowiadała o zasługach swojej trenerki, Malwiny Wojtulewicz-Sobierajskiej.
  • Lekkoatletyka. Polska wygrała DME. Joanna Fiodorow o starcie. Wideo

    - Cieszę się, że mogę być częścią tego teamu i startować przed polską publicznością - powiedziała Joanna Fiodorow, druga w rywalizacji rzutu młotem podczas lekkoatletycznych drużynowych mistrzostw Europy w Bydgoszczy.