Joann Moro

Artykuły - Joann Moro (28)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro w szóstej edycji

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro w szóstej edycji

  Jesienią na antenie Polsatu pojawi się szósta edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ujawniono, że jedną z uczestniczek programu będzie aktorka Joanna Moro.
 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.
 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.
 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!
 • Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Cała Polska zakochała się w niej, gdy grała Annę German. Joanna Moro nie boi się przemian - tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", a teraz leczy zwierzaki we wsi Majaki jako nowa Sylwia Kubus w "Blondynce". I bardzo to lubi!
 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP - w "Blondynce", "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.
 • Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Zdobyła nasze serca jako Anna German. Pokazała swój temperament na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wróciła do "Barw szczęścia" i została nową "Blondynką". Jak dalej potoczy się kariera Joanny Moro?
 • Joanna Moro nie chce grać w reklamach

  Joanna Moro nie chce grać w reklamach

  Joanna Moro, którą od września będziemy oglądać jako Sylwię Kubus w 3. serii "Blondynki", jest od pewnego czasu łakomym kąskiem dla reklamodawców. Aktorka jednak broni się przed tym, bo nie chce być kojarzona z żadną marką ani produktem.
 • Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Ekipa "Blondynki" rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. W obsadzie rewolucyjna nowość. Piękną panią weterynarz Sylwię Kubus gra Joanna Moro, która zastąpiła w tej roli Julię Pietruchę.
 • Joanna Moro cieszy się z nowej roli

  Joanna Moro cieszy się z nowej roli

  Choć nie wygrała "Tańca z gwiazdami", o Joannie Moro znowu jest głośno. Aktorka zastąpiła Julię Pietruchę w popularnym serialu Jedynki.